Hailey i Justin Bieber chcieli się rozwieźć!? Małżeństwo uratowała jej mama

2021-11-02 15:50 es

Hailey i Justin Bieber wzięli ślub w bardzo młodym wieku. Chociaż wyglądają na parę idealną, nie wszystko takie było... Justin Bieber wyznał, że pierwszy rok po ślubie był dla nich bardzo trudny z powodu braku zaufania. Pojawiły się nawet myśli o rozwodzie! Wówczas pomogła im mama Hailey Bieber.

Justin i Hailey Bieber pobrali się bardzo szybko. Ślub cywilny odbył się 13 września 2018 roku. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej Jus zerwał z Seleną Gomez. Media wciąż jeszcze analizowały jego poprzedni związek, co z pewnością nie pomagało.

Państwo Bieber, gdy powiedzieli sobie "tak" byli bardzo młodzi. Wówczas emocje buzują, a sztuka kompromisu jest jeszcze wyjątkowo trudna... A przecież małżeństwo wymaga poświęceń.

W pierwszym roku po ślubie Justin i Hailey Bieber myśleli o rozwodzie! Ich małżeństwo uratowała mama modelki, Kennya Baldwin.

Dawid Kwiatkowski z piosenką Bez ciebie. Romantyczna wersja w ESKA Live!

Mama Hailey Bieber uratowała jej małżeństwo z Justinem Bieberem

Justin i Hailey Bieber spotykali się z przerwami od lat. Byli przyjaciółmi, później ich kontakt się urywał, aż w końcu zostali małżeństwem. Ślub cywilny powtórzyli w kościele po roku, czyli we wrześniu 2019 roku. Okazuje się, że w tym czasie nie było im lekko...

W kwietniu na łamach magazynu GQ Justin Bieber wyznał, że pierwszy rok małżeństwa był bardzo trudny, przez brak zaufania.

Teraz potwierdziła to jego żona. Hailey Bieber w podcaście In Good Faith with Chelsea & Judah Smith wspomniała, jak dzwoniła do mamy z płaczem.

Pamiętam, że dzwoniłam do niej kilka razy, w jednym szczególnym czasie, kiedy byliśmy na Brooklynie i dzwoniłam do niej, płakałam i pomyślałam: "Po prostu nie mogę tego zrobić. Nie ma mowy, żebym była w stanie to zrobić, jeśli tak będzie na zawsze.

Kennya Baldwin była wówczas wielkim wsparciem. Czasem nawet krótka rozmowa pomaga nabrać perspektywy i nadziei! Nie wykluczone, że jej spokój uratował małżeństwo Bieberów!

Pamiętam tylko, że przez telefon była taka spokojna i mówiła:„To minie, wszystko będzie dobrze, a on będzie zdrowy, a my jesteśmy tu dla ciebie. I czuję, że po prostu mieliśmy dużo wsparcia. Czuję, że gdybym nie miała tego wsparcia, byłoby to 10 razy trudniejsze, a wtedy była to najtrudniejsza rzecz w moim życiu.

W tamtym czasie Justin Bieber zmagał się z poważnymi kłopotami ze zdrowiem psychicznym. Hailey Bieber, było bardzo trudno to znosić... Mimo myśli o rozstaniu nie zdecydowała się porzucić ukochanego.

Byłam w tym. Podjęłam decyzję. Wiem na pewno, że kochałam tę osobę od bardzo dawna i teraz nie byłoby czasu, aby z niego zrezygnować. Po prostu bym mu tego nie zrobiła. Wyobraź sobie porzucenie kogoś w środku najgorszego okresu jego życia, potencjalnie. Nie jestem tego typu osobą.

Mówiła Hailey Bieber.

Dziś wygląda na to, że ich małżeństwo wyszło na prostą, a oboje są bardzo szczęśliwi.

Jak dobrze znasz państwa Bieber?

Pytanie 1 z 8
Kto zapoznał Justina i Hailey?
NAJNOWSZE