Justin Bieber pokazał mnóstwo zdjęć z dzieciństwa! Rozpoznacie go na klasowej focie?

2019-10-10 8:58 kp
Justin Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News; Instagram/ Justin Bieber

Krótko po ślubie Justina Biebera naszło na wspominki! Wokalistka przez cały wieczór publikował na swoim Instagramie zdjęcia z dzieciństwa, wśród których zdecydowanym hitem są klasowe fotki z podstawówki. Sześcio- i siedmioletni Jus niczym nie różnił się od swoich kolegów z klasy i pewnie nikt nie spodziewał się, że kilka lat później będzie gwiazdą światowego formatu!

Choć trudno w to uwierzyć, Justin Bieber prawie połowę swojego życia spędził na scenie. W 2008 roku 13-letni Jus podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy i od tamtego momentu piosenkarz jest niezmiennie jednym z największych idoli nastolatek, które razem z nim dorastały i przeżywały swoje pierwsze miłości. Dziś Justin Bieber ma 25 lat i żonę Hailey ;) którą poślubił oficjalnie 30 września 2019 roku w Karolinie Południowej.

Małżeństwo z Hailey Bieber to już ewidentnie poważna kwestia i Jus jest już obecnie prawdziwym dorosłym, poważnym mężczyzną! Nic dziwnego, że wzięło go na wspominki. Pamiętacie, jak wyglądał na początku kariery? To te zdjęcia będą dla Was prawdziwym smaczkiem!

Justin Bieber na zdjęciach z dzieciństwa

Justin Bieber podzielił się z fanami na Instagramie kilkoma zdjęciami sprzed swojej kariery, gdy jak każde dziecko chodził do zwyczajnej szkoły i zajmował się zwyczajnymi rzeczami. Na jego profilu możemy zobaczyć fotki z czasów, gdy miał 6-8 lat i uczęszczał do Jeanne Sauvé Catholic School w Stratford. Zdecydowanie najzabawniej wypadają tu klasowe zdjęcia Jusa, na których zawsze posłusznie siedział na ławce w pierwszym rzędzie ;)

>> Hailey Bieber POWIĘKSZYŁA USTA? Fani zaniepokojeni po TYM FILMIKU na Insta Stories!

Zobaczcie zdjęcia Justina Biebera z dzieciństwa! Rozpoznajecie go?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Shoutout my boys Nolan and @jfaulhafer Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Find me. I’m the only lit one with a headband Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Squad @jfaulhafer Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
NAJNOWSZE