Hailey i Justin Bieber na mocnym zdjęciu w bieliźnie! Ona siedzi na nim, a jego ręce...

2019-10-09 13:53 nk
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: Instagram.com/haileybieber

Justin Bieber i Hailey Bieber publikują kolejne zdjęcia w ramach swojej kampanii dla Calvina Kleina. Jedna z najnowszych fotek ukazuje parę w bieliźnie tej marki. Modelka siedzi na piosenkarzu okrakiem, a jego dłonie znikają w jej kroczu. Zobaczcie zdjęcie, które zszokowało nawet największych fanów pary!

Hailey Bieber i Justin Bieber pochwalili się niedawno swoją współpracą z Calvinem Kleinem. Para, która - choćby dzięki swojemu głośnemu ślubowi kościelnemu - jest teraz na absolutnym topie, wzięła udział w kampanii reklamowej marki z okazji 50-lecia jej istnienia. Bieberowie r=promują nową kolekcję bielizny z logo CK. I trzeba przyznać, że sesja zdjęciowa, w której wzięli udział zakochani, jest odważna!

Hailey i Justin w bieliźnie: A GDZIE TE RĄCZKI?!

Para sukcesywnie publikuje na swoich Instagramach kolejne zdjęcia w ramach kampanii dla Calvina Kleina. Wszystkie są świetne, bardzo intymne i ukazujące wyjątkową więź między modelką i piosenkarzem. Jednak to ostatnie według niektórych jest wręcz za mocne!

Otóż na najświeższej fotce Hailey Bieber siedzi okrakiem na nogach męża, a ten trzyma ją za wypiętą pupę. Uwagę przykuwa jednak szczególnie miejsce, w którym znikają ręce Justina Biebera... Tak, jego palce są niewidoczne, bo wsunięte między pośladki blond piękności! Cóż, przedstawiciele marki Calvin Klein nie ukrywają, że ich nowa kampania ma prowokować, więc chyba się udało!

Choć zdjęcie jest bez wątpienia najbardziej kontrowersyjnym z dotychczas ujawnionych, wielu fanów uważa, że jest też najlepszym z nich!

Zgadzacie się?

Wyświetl ten post na Instagramie.
@calvinklein @haileybieber #ck50 #mycalvins Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
NAJNOWSZE