Hailey Bieber POWIĘKSZYŁA USTA? Fani zaniepokojeni po TYM FILMIKU na Insta Stories!

2019-10-08 14:02 nk
Hailey Bieber
Autor: Instagram.com/haileybieber

Hailey Bieber wrzuciła do sieci filmik, w którym jej usta są niepokojąco duże w porównaniu z tym, jak modelka wyglądała jeszcze kilka dni temu! Czyżby żona Justina Biebera postanowiła zmienić nie tylko stan cywilny, ale także i swój wizerunek? Wyjaśniamy, czy Hailey Bieber naprawdę powiększyła sobie usta!

Hailey Bieber dotąd zachwycała naturalną, dość chłodną urodą i tajemniczym spojrzeniem. Czyżby żona Justina Biebera postanowiła się "podrasować"?

Hailey i Justin Bieber to obecnie najbardziej HOT para światowego show biznesu. Zakochani 30 września wzięli ślub kościelny, po którym odbyło się huczne wesele. Dopiero kilka dni później modelka zdecydowała się zaprezentować fanom swoje suknie ślubne, które zapierały dech w piersiach! Czyżby jednak zdjęcia ze ślubu rozczarowały Hailey? Gwiazda nie spełniła własnych oczekiwań, jeśli chodzi o wygląd w tym wyjątkowym dniu?

Hailey Bieber powiększyła usta?

Hailey Bieber wrzuciła na Instagram filmik, który zaniepokoił jej fanów. W nagraniu gwiazda właściwie nie robi nic poza wdzięczeniem się do kamery. Czy w ten sposób chciała pochwalić się nowymi ustami? Pani Bieber poszła za coraz bardziej powszechną modą i "napompowała" sobie wargi?

W nagraniu Hailey Bieber ma wyraźnie powiększone usta. Na szczęście to najwyraźniej efekt zastosowania filtra - tego samego, który spowodował, że Hailey dorobiła się piegów i symboli dolara na twarzy!

Jeśli więc baliście się, że żona Justina Biebera postanowiła majstrować przy swojej twarzy, to możemy Was uspokoić - Hailey to nadal ta sama Hailey! ;)

Hailey Bieber
Autor: Instagram.com/haileybieber
Hailey Bieber
Autor: Instagram.com/haileybieber
NAJNOWSZE