Oto suknia ślubna Hailey Bieber! W końcu pokazała ZDJĘCIA

2019-10-08 8:50 kp
suknia ślubna Hailey Bieber
Autor: Instagram/ Justin Bieber; Instagram/ Virgil Abloh

Ponad tydzień od daty ślubu Hailey Bieber kazała swoim fanom czekać na pierwsze zdjęcia jej sukni ślubnej! Żona Justina Biebera pokazywała początkowo jedynie fragmenty swoich kreacji, jeszcze bardziej pobudzając ciekawość internautów. W końcu wszystko jest już jasne - główną suknię ślubną Hailey Bieber zaprojektował Virgil Abloh, a na welonie znalazł się specjalny napis.

Suknia ślubna Hailey Bieber do samego momentu ślubu była utrzymywana w ogromnej tajemnicy. Modelka nie zdradziła przed ceremonią najmniejszego szczegóły dotyczącego jej kreacji, a i w ten ważny dzień zrobiła wszystko, by ukryć się przed paparazzimi. Już po ślubie z Justinem Bieberem gwiazda nadal nie pokazywała jej internautom i wiele osób zaczęło przypuszczać, że Hailey nie będzie chwaliła się suknią ślubną.

Obawy były oczywiście przedwczesne. Już z wcześniejszych fotek mogliśmy wywnioskować, że podczas ślubu i wesela Hailey Bieber miała aż trzy suknie ślubne. Teraz tę najważniejszą z nich pokazała w całej okazałości.

Tak wyglądała suknia ślubna Hailey Bieber

7 października 2019 - tydzień po ślubie - Hailey i Justin Bieberowie pokazali kolejne zdjęcia z ceremonii. Tym razem nie są to już jednak ujęcia z fotobudki, a prawdziwe, pełnoprawne zdjęcia ślubne! Teraz już suknia ślubna Hailey Bieber przestała być tajemnicą ;)

Suknię ślubną Hailey Bieber zaprojektował Virgil Abloh i jego team z Off-White. Projektant stworzył dla modelki koronkową suknię w kształcie rybki z długim rękawem, głębokim wycięciem na plecach i odsłoniętymi ramionami. Najbardziej charakterystycznym elementem całej stylizacji był jednak katedralny welon ozdobiony na brzegach koronką z wyhaftowanym na dole napisem till death do us part czyli i nie opuszczę cię aż do śmierci.

Pod jednym ze zdjęć sukni ślubnej Hailey Bieber podziękowała projektantowi.

Dziękuję za urzeczywistnienie mojej wizji i stworzenie mojej wymarzonej sukni. Ty i twoja ekipa Off-White jesteście niesamowici i na zawsze będę wdzięczna, że mogłam założyć waszą piękną kreację.

- napisała.

Sam Virgil Abloh pochwalił się na swoim profilu na Instagramie rysunkiem z projektem sukni. Zobaczcie zdjęcia!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Even thugz get married Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
NAJNOWSZE