Justin Bieber nosi na rękach córeczkę ochroniarza [ZDJĘCIA] Widać, jak się lubią!

2020-06-01 11:29 KP

Dla wielu gwiazd ich prywatni ochroniarze to osoby znacznie ważniejsze niż "zwyczajni" pracownicy. Celebryci spędzają z nimi mnóstwo czasu i dzięki nim w każdej sytuacji czują się bezpiecznie. Nic dziwnego, że często między chroniącym i ochranianym tworzy się przyjazna więź. Tego samego doświadcza Justin Bieber - zobaczcie, jaką ma bliską relację ze swoim ochroniarzem i jego córką!

Justin Bieber spędza najwięcej czasu z Hailey Bieber i... swoim ochroniarzem. Jako jeden z najpopularniejszych gwiazdorów na świecie Jus przez lata zdążył przyzwyczaić się do nieustannego towarzystwa ochrony, dzięki czemu zresztą może czuć się bezpiecznie. Każde wyjście tak znanych osób, jak Jus, to dla nich spore zagrożenie - nie tylko ze względu na fanów, którzy w euforii tracą czasem zdrowy rozsądek, ale przede wszystkim z powodu osób, które mogą obrać sobie gwiazdę za cel ataku.

Tak więc bardzo często, gdy paparazzi spotykają Justina Biebera w mieście, towarzyszy mu ochroniarz. Tak bliski kontakt między nimi sprawił, że dziś mężczyzna jest nie tylko jego pracownikiem, ale po prostu - przyjacielem. O czym możemy przekonać się na najnowszych zdjęciach.

Justin Bieber na nowych zdjęciach

Tym razem paparazzi spotkali Justina Biebera przed jego posiadłością w Beverly Hills w towarzystwie ochroniarza i jego córki. Na zdjęciach można zobaczyć, z jaką radością Jus przywitał się z dziewczynką - piosenkarz podniósł ją i przytulił. Ponieważ gwiazdor i tak spędza z jej tatą mnóstwo czasu, cała trójka nie musiała zachowywać dystansu związanego z koronawirusem.

Co ciekawe, Bieber na spotkanie z ochroniarzem wyszedł... boso. Najwyraźniej nie spodziewał się gości i wstał tak, jak siedział :)

Zobaczcie urocze fotki!

Makijaż inspirowany Billie Eilish

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE