Hailey i Justin Bieber POZWĄ chirurga plastycznego?! Zarzucił Hailey operacje twarzy!

2020-05-26 21:35 nk
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: EastNews

Bieberowie grożą sądem chirurgowi plastycznemu, który postanowił zrobić sobie fejm ich kosztem. Justin i Hailey Bieber wysłali pismo przedsądowe do doktora Daniela Barretta, który na swoim TikToku wymienił całą listę operacji, jakim miała w sekrecie poddać się żona Justina Biebera! Ale to nie koniec zarzutów!

Ponieważ w Los Angeles ze świecą szukać gwiazdy, która nie poddała się żadnym operacjom plastycznym, również Hailey Bieber nie ma łatwo z osobami, które zarzucają jej ingerowanie we własną urodę. 23-letnia modelka konsekwentnie zaprzecza, jakoby zmieniała coś w swojej twarzy z pomocą chirurga plastycznego, jednak takie zarzuty nie przestają się pojawiać...

Hailey Bieber pozwie chirurga plastycznego?!

Do grona osób, które zarzucają Hailey Bieber operacje plastyczne jest niejaki doktor Daniel Barrett, który poświęcił żonie Justina Biebera filmik na swoim TikToku. Lekarz porównał zdjęcia modelki z 2011 i 2016 roku oraz jedno bardziej współczesne. Wywnioskował z nich, że Hailey poddała się kilku zabiegom, w tym operacji nosa i brody oraz wypełnieniu ust.

Ten filmik doktor Barrett może przypłacić procesem sądowym, a w konsekwencji być może niemałym odszkodowaniem na konto Bieberów. Prawnicy pary wystosowali do niego bowiem pismo przedsądowe, w którym zaznaczają, że mężczyzna bezprawnie wykorzystał wizerunek i nazwisko ich klientki, by "rozpowszechnić fałszywe, niepotwierdzone insynuacje, jakoby Pani Bieber przeszła operację plastyczną".

Dodatkowo medyk bezprawnie wykorzystał słowa piosenki Justina Biebera, Sorry.

Firma prawnicza reprezentująca Bieberów ma wobec lekarza sporo zarzutów, w tym: "Wprowadzenie w błąd, zniesławienie, oszczerstwo,stawianie w złym świetle, naruszenie prawa do reklamy, naruszenie praw autorskich, naruszenie znaku towarowego i znaku usługowego".

Myślicie, że sprawa skończy się w sądzie?

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE