Justin Bieber na scenie Kanye Westa. A pod sceną... tańcząca córeczka rapera! [WIDEO]

2020-02-24 13:43 mw
Justin Bieber
Autor: instagram.com / Kim Kardashian

Justin Bieber był gościem specjalnym koncertu zorganizowanego przez Kanye Westa. Piosenkarz wystąpił ze znaną piosenką “Never Would've Made It”, którą kilkanaście lat temu wykonywał w oryginale Marvin Sapp. Wideo z występu Biebera u Kanye Westa wrzuciła na Instagram żona rapera, Kim Kardashian. Pokazała też, jak pod sceną koncertu bawi się jej 6-letnia córka North West.

W ostatnim czasie Kanye West organizuje wiele nietypowych eventów muzycznych, podczas których eksperymentuje z różnymi formami artystycznymi. Raper próbował już sił w operze (niestety z różnym skutkiem), a teraz zorganizował show przypominające koncert gospel. 

Podczas niedzielnego koncertu zorganizowanego przez Kanye Westa nie zabrakło znanych gości. Na scenie show pojawił się między innymi Justin Bieber!

Kanadyjski piosenkarz wykonał u Kanye Westa znaną piosenkę z 2007 roku. To okryty platyną hit Marvina Sappa zatytułowany “Never Would've Made It”.

Zobaczcie, jak z tym pięknym kawałkiem poradził sobie Justin Bieber.

A oto piosenka “Never Would've Made It” w oryginalnym wykonaniu z 2007 roku.

Występ Justina Biebera u Kanye Westa obserwowała na żywo nie tylko Kim Kardashian, ale też córka rapera i celebrytki, 6-letnia North West

Dumna mama nagrała małą Nori, kiedy ta wraz z innymi gośćmi koncertu tańczyła pod sceną. Filmik z North  bawiącą się na koncercie taty Kim Kardashian wrzuciła na swój Instagram Stories.

North West na koncercie taty
Autor: instagram.com / Kim Kardashian

ZOBACZ TEŻ:

Edyta Zając trenuje przed TzG. Są pierwsze kontuzje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE