Kanye West "dżentelmenem roku". Zostawił Kim Kardashian z siatkami w windzie!

2020-02-21 14:49 mw
Kim Kardashian i Kanye West całują się w windzie
Autor: instagram.com / Kim Kardashian

Miało być romantycznie, a wyszło jak zawsze. Internauci nie zostawili na mężu Kim Kardashian suchej nitki, kiedy do sieci trafił ich nowy filmik z Paryża. Słynna "gorąca scena w windzie" pokazuje, jakim dżentelmenem jest dla swojej żony Kanye West. Raper zostawił Kim w windzie z górą siatek, żeby samemu pouśmiechać się do kamery...

Filmik z Paryża, jaki zamieściła na swoim Instagramie Kim Kardashian, odbił się w mediach społecznościowych szerokim echem. Scena z gorącym pocałunkiem w windzie została przez część osób nazwana kiepską ustawką.

Faktycznie, na nagraniu widać, że "spontaniczny" pocałunek w windzie wykonany przez Kim i Kanye nie był do końca spontaniczny.

Ale nie to jest w tym filmiku najgorsze. Internautów bardziej oburzyło zachowanie Kanye Westa, który zostawił w windzie własną żonę z górą siatek z zakupami.

Wielu internautów szydzi z rapera, nazywając go z przekąsem "dżentelmenem roku".

KANYE WEST ZNÓW SIĘ POPISAŁ

Na filmie wrzuconym na Instaram Stories przez Kim Kardashian widzimy, jak celebrytka i jej mąż zjeżdżają przeszkloną windą. Para namiętnie się całuje, a kiedy drzwi się otwierają, oboje wyglądają na zaskoczonych obecnością filmującej ich na klęcząco kobiety.

Chwilę później uśmiechnięty od ucha do ucha Kanye West wychodzi z windy, zostawiając w niej ukochaną żonę z górą siatek z zakupami :)

Kim Kardashian i Kanye West w Paryżu
Autor: instagram.com / Kim Kardashian

Cóż, oto cały Kanye West... To zresztą nie pierwszy taki jego wyczyn :)

>> Kim Kardashian zignorowana przez Kanye Westa! Na meczu NBA chciała dać mu buziaka, a on…

Co myślicie o jego zachowaniu?

ZOBACZ TEŻ:

Kim są finaliści The Voice Kids?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE