Justin Bieber o trudnym początku małżeństwa z Hailey Bieber i narkotykach. Mocny wywiad!

2021-04-13 17:30 es
Justin Bieber
Autor: GICE/Backgrid/East News

Od blisko dwóch lat Justin Bieber jest mężem Hailey Bieber. Wokalista wrócił do nagrywania muzyki oraz często pisze o Jezusie w social mediach. Wygląda, jakby zupełnie pozbył się dawnych kłopotów. Jednak prawda nie jest taka piękna. W najnowszym wywiadzie dla GQ Justin Bieber opowiada o trudnych początkach małżeństwa oraz narkotykach.

Justin Bieber i Hailey Bieber znali się od lat. Jeszcze jako nastolatkowie próbowali być razem! Ostatecznie wzięli ślub cywilny we wrześniu 2018 roku. Wówczas wokalista miał 24 lata, a modelka 21 lat. Rok później zorganizowali większy ślub w Karolinie Południowej.

Od tamtej pory wiele rzeczy w życiu muzyka się poukładało. Ku radości fanów zaczął wydawać nowe albumy. Nie widujemy go już rozbijającego drogie auta, czy wytaczającego się z klubów. Justin Bieber często pisze też o Bogu i wierze.

Czyżby wszystkie problemy magicznie zniknęły podczas ślubu? Nic z tego! Justin Bieber wyznaje, że początki nie były łatwe...

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Justin Bieber o małżeństwie z Hailey Bieber i narkotykach

Pierwszy rok małżeństwa był naprawdę ciężki, ponieważ było wiele rzeczy związanych z traumą. Po prostu brakowało zaufania. Były te wszystkie rzeczy, których nie chcesz przyznać osobie, z którą jesteś, bo to jest przerażające. Nie chcesz jej odstraszyć, mówiąc: „Boję się".

Wyznał Justin Bieber na łamach nowego wydania GQ.

Wokalista wróciła także do mrocznego okresu swojego życia. W okolicach 2017 roku kompletnie stracił kontrolę nad własnym życiem. Upojony ogromną popularnością i wielkimi pieniędzmi Justin Bieber stracił poczucie własnej wartości.

Kiedy wszyscy mówią, jaki jesteś dobry, jaki jesteś niesamowity. Po prostu zaczynasz w to wierzyć. I pojawia się ego. I wtedy pojawia się niepewność. A potem zaczynasz traktować ludzi w określony sposób i czuć się lepszym i wyższym.. A potem jest cała ta dynamiczna zmiana. Po prostu pewnego dnia obudziłem się i po prostu pomyślałem "Kim jestem?" Nie wiedziałem. I to było dla mnie przerażające.

Później zaczęły się narkotyki i inne używki. Justin Bieber był...

Otoczony przez wielu ludzi i wszyscy po prostu uciekaliśmy z naszego prawdziwego życia. Czułem, że wciąż tęsknię za czymś więcej ... Odniosłem cały sukces i nadal mówiłem: "Nadal jestem smutny i nadal cierpię. I nadal mam te nierozwiązane problemy'”. I myślałem, że cały sukces sprawi, że wszystko stanie się dobre. Dlatego narkotyki były dla mnie środkiem wyciszającym.

Justin Bieber otwarcie mówi, że zrobił w życiu trochę głupstw. Jednak teraz stara się być wzorem dla swoim fanów. Wszystkim, którzy borykają się z problemami, przypomina - jesteście cenni i wyjątkowi.

I my się pod tym absolutnie podpisujemy!

NAJNOWSZE