Hailey Bieber była wredna dla kelnerki? Gwiazda odniosła się do viralowego wideo

2021-04-08 10:48 es
Hailey Bieber
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Celebryci nie zawsze są tak uroczy, jak na Instagramie. Jakiś czas temu na TikToku pojawiło się wideo, w którym pracująca w gastronomii Julia oceniła Hailey Bieber jako niemiłą. Żona Justina Biebera miała być niesympatyczna podczas licznych wizyt. W najnowszym wideo na swoim kanale Hailey Bieber odniosła się do nagrania.

Niedawno Hailey Bieber wystartowała z nowym projektem. Żona Justina Biebera założyła kanał na YouTube. Modelka pokazuje fanom swoją pielęgnacyjną rutynę, rozmawia z przyjaciółkami oraz ekspertami. W dwóch ostatnich odcinkach Hailey Bieber rozmawia o zdrowiu psychicznym z dr Jess Clemons.

W najnowszym odcinku Hailey Bieber odniosła się do TikToka nagranego w ubiegłym roku, które zyskało ogromną popularność. Pracująca w gastronomii Julia oceniła modelkę jako niesympatyczną, dając jej 3,5 gwiazdki na 10. Twierdziła, że Hailey Bieber była dla niej niemiła w ich „kilku” interakcjach.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Hailey Bieber jest niemiła dla pracowników gastro?

W swoim viralowym wideo Julia stwierdziła, że Hailey Bieber była dla niej nie miła podczas licznych wizyt w restauracji.

Naprawdę chcę ją polubić, ale muszę dać jej 3,5 na 10, przepraszam!

Już kilka dni po opublikowaniu wideo, Hailey Bieber publicznie przeprosiła. Jednak wygląda na to, że ta sytuacja mocno na nią wpłynęła. Modelka wróciła do tematu w najnowszym odcinku na swoim kanale.

Miesiące temu był ten TikTok tej dziewczyny, prawda? A była kelnerką w Nowym Jorku i w pewnym sensie oceniała poziom uprzejmości ludzi lub jej interakcje z nimi na inną skalę. I zrobiła jedno o mnie i powiedziała:„Wiesz, że nie miałam z nią zbyt wielkiego doświadczenia, po prostu nie czułam, że była zbyt miła". Kiedy zobaczyłam jej wideo, byłam bardzo zdenerwowana.

Zaczęła Hailey Bieber.

Modelka mogła oczywiście stwierdzić, że kelnerki nie pamięta, a jej wrażenie zostało zmyślone. Jednak celebrytka tego nie zrobiła...

Nigdy nie ma usprawiedliwienia dla bycia niegrzecznym. Czułam się źle, że to było jej doświadczenie ze mną. Nigdy nie wiesz, przez co ktoś przechodzi.

Żałuję, że zachowywałam się w ten sposób wobec niej. Jestem człowiekiem, popełniłam błąd i zachowałam się w sposób, który był niezgodny z moim charakterem. Zachowywałam się w sposób, w jaki nie chcę się zachowywać. Każdego dnia staram się osiągać lepsze wyniki, chcę się dalej rozwijać jako osoba i jestem otwarta na ludzi, którzy mnie poprawiają.

Jednocześnie Hailey Bieber podkreśliła, że wolałaby, żeby poprawiające ją osoby nie były z social mediów.

Ładna reakcja?

NAJNOWSZE