Justin Bieber ma w żonie wsparcie! Hailey Bieber też wytatuowała sobie brzoskwinie

2021-03-30 22:03 es
Hailey Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Kilka dni temu Justin Bieber wydał kolejny album. Justice cieszy się wielką popularnością! Fanom szczególnie spodobała się piosenka Peaches. Kawałek święci triumfy, a więc Justin Bieber wytatuował sobie na szyi brzoskwinię. Jego żona, Hailey Bieber dołącza do tej celebracji i także zrobiła sobie tatuaż!

Justin i Hailey Bieber wzięli ślub w listopadzie 2018 roku. Od tamtej pory jak na przykładne małżeństwo przystało, nieustannie się wspierają. Zdecydowanie przyjemniej jest robić to w obliczu sukcesów. Niedawno wyszedł szósty album studyjny wokalisty. Justice została świetnie przyjęty. Sympatię odbiorców zdobyła szczególnie piosenka Peaches.

Hailey Bieber postanowiła świętować to razem z mężem!

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Hailey Bieber także wytatuowała sobie brzoskwinię

To, że Justin Bieber uczcił sukces piosenki Peaches nowym tatuażem, nikogo nie dziwi. Większość jego ciała pokrywa tusz i kolejne dziary już nie robią takiego wrażenia.

W przypadku Hailey Bieber jest trochę inaczej. Modelka ma zdecydowanie mniej tatuaże niż jej ukochany. Ponadto w jej życiu zawodowym tatuaże nie zawsze są mile widziane. Mimo to Hailey Bieber wytatuowała sobie brzoskwinię!

Malutki owoc znalazł się na lewym przedramieniu modelki.

Miły gest?

Nowy tatuaż Hailey Bieber
Autor: instagram.com/haileybieber
NAJNOWSZE