Dready Justina Biebera w teledysku Let It Go. Fani: "Szaleje!"

2021-05-12 12:45 kp
Justin Bieber w Let It Go
Autor: Youtube/ DJ Khaled

Fani Justina Biebera wciąż mają mieszane uczucia w kwestii nowej fryzury ich ulubieńca. Justin miesiącami zapuszczał włosy, by w końcu zapleść je w fantazyjne dready, które nie wszystkim jego wielbicielom przypadły do gustu. Teraz nowej fryzurze Justina Biebera możemy przyjrzeć się w najnowszym teledysku DJ Khaleda, który po raz kolejny zaprosił piosenkarza do współpracy.

Justin Bieber to bez wątpienia jeden z ulubionych artystów DJ Khaleda. Producent już po raz kolejny zaprosił piosenkarza do współpracy, tym razem wraz z Savage 21 przy numerze Let It Go. Oficjalny singiel trafił do sieci już tydzień temu, a teraz muzycy pokazali wspólny teledysk. Jak zawsze, DJ Khaled pokazuje w nim gotową historię - tym razem panowie spędzają na video czas, grając w golfa.

Tym samym fani mają okazję jeszcze dokładniej przyjrzeć się nowej fryzurze Justina Biebera. Choć muzyk w ciągu kariery miał na głowie naprawdę najbardziej fantazyjne uczesania, nawet najwierniejsi fani nie przypominają sobie jednak, by wcześniej wybrał już dready. I chyba wiele osób uważa, że niekoniecznie był to najlepszy wybór :) Ważne jednak, że podoba się jemu i... Hailey Bieber.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Justin Bieber w Let It Go

Fani Justina Biebera zdążyli już zauważyć, że w teledyskach DJ Khaleda muzyk zmienia się nie do poznania! O ile w swoich ostatnich utworach Jus porusza trudne i ważne tematy, o tyle w muzyce kolegi stawia na... czystą zabawę! I tak w Let It Go możemy posłuchać o pieniądzach i pięknych kobietach - zapowiada się wakacyjny hit!

W teledysku Let It Go Justin Bieber pokazał się w jeszcze jednej wariacji na temat swojej fryzury i związał dready w dwa kucyki. Jak Wam się podoba? Zobaczcie klip!

NAJNOWSZE