Justin Bieber dyryguje orkiestrą! A dredy nadal NIE ZNIKNĘŁY

2021-05-06 14:40 mm
Justin Bieber
Autor: Backgrid/East News

Justin Bieber w nowej roli? To, że kanadyjski piosenkarz potrafi grać na wielu instrumentach, jego fani wiedzą od bardzo dawna. Mało kto jednak chyba wiedział, że Justin potrafi także dyrygować orkiestrą! W każdym razie chce, żebyśmy tak właśnie pomyśleli... Zobaczcie nowe zdjęcia Justina!

Justin Bieber już jako młody chłopak nie tylko dobrze śpiewał, ale też umiał całkiem nieźle grać na gitarze. Później do listy instrumentów, z którymi radzi sobie Kanadyjczyk, doszły kolejne. Jednym z ostatnio ulubionych jest choćby perkusja. Kto nie wierzy, że Justin wymiata na bębnach, niech przewinie artykuł do dołu - tam znajdziecie próbkę jego popisów.

Jednak gra na instrumentach to jedno, a dyrygowanie zawodowymi muzykami to już zupełnie inna bajka. Czyżby Justin Bieber sprawdzał się dobrze także w tej roli?

Justin Bieber dyryguje orkiestrą

Na Instagramie Justina pojawiła się seria nowych fotek. Zdjęcie powstały podczas prób z muzykami orkiestry. Justin Bieber zaprosił do współpracy grupę skrzypków, którzy będą towarzyszyć mu w najnowszym projekcie.

Na fotkach widzimy, jak Justin Bieber zajmuje miejsce dyrygenta i kieruje siedzącymi naprzeciwko niego muzykami! Ważny szczegół: na głowie Justina wciąż widzimy bujne dredy. Ciekawe, co na to jego fani, bo kiedy pokazał się w nich po raz pierwszy, opinie były delikatnie mówiąc mieszane XD

Za nowe zdjęcia Biebera odpowiada jego przyjaciel Rory Kramer, gwiazdor MTV Dare to Live. 

Czy Justin Bieber rzeczywiście potrafi dyrygować zawodowymi muzykami? Tego nie jesteśmy pewni, bo pod jednym ze zdjęć zdaje się sam żartować, podpisując fotkę słowami: "One for the books". 

Ale nie mamy wątpliwości, że Biebs skrywa jeszcze niejeden talent. Poniżej znajdziecie obiecaną próbkę jego umiejętności gry na perkusji.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021
NAJNOWSZE