Justin Bieber krytykowany za repost zdjęcia Diddy'ego! Odpowiada na ataki!

2019-04-01 16:18
Zdjęcie Diddy'ego na Instagramie Justina Biebera
Autor: www.instagram.com/justinbieber

Zdaniem fanów Justin Bieber popełnił niemałą gafę, repostując zdjęcie Diddy'ego i jego zmarłej byłej partnerki, Kim Porter, jako promocję swojej kolekcji odzieży Drew House. Co on na to? Piosenkarz odniósł się do słów krytyki i wyjaśnił, dlaczego nie zamierza zgodnie z wolą fanów usunąć fotografii ze swojego Instagrama!

Justin Bieber ma ponad 100 milionów obserwujących na Instagramie. Piosenkarz używa ostatnio mediów społecznościowych głównie w dwóch celach: by pochwalić się swoją piękną żoną, Hailey Bieber, lub zareklamować markę Drew House. No, czasem jeszcze broni ukochanej przed hejterami...

>> Justin Bieber odpowiada hejterowi: "Kocham Selenę, ale Hailey jest najlepsza"!

Najczęściej jednak możemy znaleźć na IG Justina Biebera zdjęcia z logo jego marki odzieżowej. Tym razem - zdaniem fanów - piosenkarz posunął się w promowaniu swoich ciuchów o krok za daleko...

HOT TEMAT
Justin Bieber i Hailey Bieber

Autor: YouTube.com

Justin Bieber i Hailey całują się, wygłupiają i śpiewają na IG! Słodkie VIDEO!

Justin Bieber zrepostował stare zdjęcie Diddy'ego i jego byłej partnerki, Kim Porter. Na fotce raper ma na sobie oldschoolowe ciuchy i Biebs zażartował, że to właśnie Drew House. Fani byli oburzeni! Fotografia była bowiem hołdem Diddy'ego złożonym Kim Porter po jej śmierci. Modelka zmarła na płatowe zapalenie płuc w listopadzie 2018 roku, w wieku zaledwie 47 lat. Zdaniem internautów Justin Bieber nie uszanował jej pamięci. Wiele osób apelowało do piosenkarza, by usunął fotkę.

Justin Bieber odpowiedział na ich żądania i wyjaśnił, dlaczego ich nie spełni!

Znam ich i ich rodzinę. Nie mówcie mi, że ich lekceważę. Mam dla nich szacunek. Nie zdawałem sobie sprawy, że to zdjęcie jego żałoby po KP [Kim Porter], ale całkowicie to szanuję. Ale też szanuję, jak niesamowite jest to zdjęcie! Rozumiem sztukę. Fotografie są sztuką i tak się składa, że on ma na sobie identyczny strój, jak ten z mojej linii odzieży. Pomyślałem, że to naprawdę fajne.

- napisał Justin Bieber.

A co Wy sądzicie na ten temat? Justin przegiął czy nie?

Zobacz też:

NAJNOWSZE