Justin Bieber znów rozpływa się nad Hailey. Kryzys zażegnany?

2021-11-26 13:03

Czy nad małżeństwem Hailey i Justina Bieber zawisły ciemne chmury? Jakiś czas temu media obiegły zdjęcia pary z ewidentnie ponurymi minami. Po kolacji w jednej restauracji wyszli z niej bardzo niezadowoleni. Wystarczyła chwila, by świat zarzucił im kryzys! Czy faktycznie dopadły ich kłopoty w raju?

Związek Justina Biebera i jego żony Hailey jest śledzony przez miliony osób na całym świecie. Już sam ich ślub był szokującym wydarzeniem. W wywiadach piosenkarz wielokrotnie podkreślał, że życie z nim nie przypomina sielanki, ponieważ jeszcze na początku małżeństwa z Hailey zmagał się z własnymi demonami i walczył m.in. z depresją.

Hailey nie poddała się i pomogła ukochanemu wyjść na prostą. Wierni fani pary nie mieli wątpliwości, że tę dwójkę łączy prawdziwa miłość.

Nawet najbardziej zgodne pary przechodzą większe lub mniejsze kryzysy. Czy taki dopadł właśnie Bieberów? Ostatnie zdjęcia uchwycone przez paparazzi mocno zaniepokoiły internautów. Warto dodać, że jeszcze w lipcu, fotoreporterzy zauważyli krzyczącego na Hailey Justina, po wyjściu z imprezy organizowanej przez Kendall Jenner.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Jak to możliwe, że zdecydowałaś, że jestem wart tego, aby być twoim mężem?

Hmm, albo kryzys zażegnany, albo Justin coś przeskrobał i teraz pokutuje… XD Która wersję wybieracie?

Justin i Hailey Bieber: kryzys małżeński zażegnany?

Czy Justin i Hailey zażegnali kryzys? O ile w ogóle jakikolwiek był…

Kilka dni temu modelka świętowała 25 urodziny. Z tej okazji na Instagramie, Justin posypał niezłą ilość cukru, zachwycając się żoną i zapewniając, że będzie ją kochał do końca swoich dni!

Jeśli to nie utwierdzi internautów w przekonaniu, że Justin i Hailey mają się ku sobie, to mamy kolejną porcję słodkości.

Na Instagramie piosenkarza możemy podziwiać trzy fotki Hailey wraz z opisem: