Justin Bieber składa urodzinowe życzenia Hailey. „Życie nigdy nie miało większego sensu”

2021-11-23 12:45 AM

Hailey Bieber wczoraj świętowała 25 urodziny. Z tej okazji posypały się życzenia od fanów no i nie zabrakło czułych słówek od Justina Biebera!

Jeszcze niedawno media sugerowały kryzys w związku Justina i Hailey. Teraz wiele wskazuje na to, że doniesienia okazały się tylko plotkami. Czytając najnowszy post Justina, nie mamy wątpliwości – ich związek jest pełen miłości.

Hailey Bieber 22 listopada skończyła 25 lat, z tej okazji nie brakowało życzeń od fanów i bliskich osób. Do ich grona oczywiście zalicza się też Justin Bieber, mąż modelki.

Dla mojej kochanej urodzinowej dziewczyny. Moje serce należy do ciebie. Moje oczy należą do ciebie, moje usta należą do ciebie. Jestem twój. Jestem błogosławiony, że jestem twój. Jesteś moja na zawsze. Życie nigdy nie miało większego sensu, dopóki nie zostałaś moją żoną. Nigdy nie przestanę cię kochać, nigdy nie przestanę cię trzymać i nigdy nie przestanę cię chronić. Jesteś moją królową, jesteś dla mnie więcej niż wystarczająca i każdego dnia będę robił wszystko, żebyś poczuła się jak królowa, którą jesteś.

Jak powiedziałaby twoja babcia swoim portugalskim akcentem „Happy Bursday Baby” będę cię kochał do końca swoich dni i później też. :)

Justin Bieber z ilością słodyczy w słowach do ukochanej śmiało może konkurować z Brooklynem Beckhamem! XD

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
NAJNOWSZE