Justin Bieber “bliski bankructwa”? Sprawdzamy majątek Biebera. Ile naprawdę zarabia?

2020-07-15 14:13 mm
Justin Bieber
Autor: GICE, GUMU/Backgrid/East News

Ile zarabia Justin Bieber i jaki jest obecnie jego majątek? Nie jest tajemnicą, że ten kanadyjski piosenkarz to wciąż ścisła czołówka najpopularniejszych artystów nagrywających w USA, a jego stan konta od lat budzi zazdrość niejednego kolegi z branży. Ostatnio jednak w sieci pojawiły się doniesienia o rzekomych problemach finansowych Justina. Ile w nich prawdy?

Czy Justin Bieber był bliski bankructwa, jak głoszą niektóre plotki? W sieci pojawiły się niedawno głosy, że majątek piosenkarza mocno się skurczył, ale niewiele wskazuje na to, aby fani Justina, a tym bardziej jego księgowi, mieli powody do niepokoju.

W rankingach magazynu Forbes przyglądającemu się regularnie finansom VIP-ów, Justin Bieber od dawna znajduje się w czołówce najlepiej zarabiających gwiazd. Jeszcze w 2017 roku majątek Kanadyjczyka szacowany był na 83,5 mln dolarów, co dawało mu 13. miejsce na liście Top 100.

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

ILE I NA CZYM ZARABIA DZIŚ JUSTIN BIEBER?

Po trzech latach majątek Justina Biebera zwiększył się ponad TRZYKROTNIE! Według najnowszych danych publikowanych przez amerykańskie serwisy, 26-letni piosenkarz ma obecnie łącznie majątek wart 285 milionów dolarów!

Na czym tyle zarobił?

Oczywiście podstawowym źródłem dochodów artysty jest jego muzyka - w tym przychody z tytułu praw autorskich, a także dochody z tras koncertowych.

W przeszłości Justin Bieber podpisał kilka bardzo atrakcyjnych kontraktów reklamowych. Do wzrostu jego zamożności przyczynił się zwłaszcza chyba najgłośniejszy z nich, czyli umowa z marką Calvin Klein. Dziś Bieber nie udziela się już w reklamach tak chętnie, jak dawniej. I chyba trudno mu się dziwić - po prostu już nie musi!

NAJNOWSZE