Hailey Bieber to najgorsza klientka?! „Muszę jej dać 3,5/10”. Kelnerka restauracji jest bezlitosna

2020-07-14 13:20 AM
Hailey Bieber
Autor: Richard Buxo / SplashNews.com/East News

Hailey Bieber jeszcze zanim poślubiła bożyszcza nastolatek już posiadała wielką rzeszę fanek i fanów. Na Instagramie jej życie śledzi prawie 28 mln osób. Sympatyczna i wesoła Hailey skradła wiele serc. Ale czy to nie jest na pokaz? Takiego zdania jest kelnerka jednej z ekskluzywnych restauracji. Ponoć żona Justina Biebera nie otrzymałaby tytułu najlepszej klientki!

Hailey Bieber jest ulubienicą nie tylko nastolatek ale także starszych fanów. Na większości zdjęć zrobionych przez paparazzi, modelka wygląda na bardzo sympatyczną. Zawsze uśmiechnięta, także podczas wywiadów sprawia wrażenie mega sympatycznej osoby. Teraz pojawiły się głos, że wszystko mogło być tylko na pokaz. Podobno Hailey Bieber w rzeczywistości nie należy do zbyt uprzejmych osób. Takiego zdania jest kelnerka pracująca w jednej z drogich restauracji do której często przychodzą gwiazdy.

Julia Carolan nie pracuje w show biznesie ale i tak niemal każdego dnia spotyka się z gwiazdami. Jest kelnerką w jednej z eleganckich restauracji na Manhattanie. Ze swoich doświadczeń postanowiła zrobić użytek i trochę opowiedzieć o swoich klientach. Do najbardziej sympatycznych należą ponoć siostry Hadid. Zarówno Gigi jak i Bella są mega pozytywne. Kelnerka nie powiedziała o nich złego słowa. Tego samego nie mogła zrobić w stosunku do żony Justina Biebera, Hailey Bieber. Według jej relacji, często do lokalu przychodzi z Kylie Jenner. Za każdym razem jest ona mało sympatyczna.

Spotkałam ją wiele razy i za każdym razem nie była miła. Naprawdę chcę ją lubić, ale muszę jej dać 3,5/10. Przepraszam. - mówiła kelnerka.

Być może Hailey Bieber miewała akurat złe dni, bo gdy tylko zobaczyła filmik na którym Julia Carolan opowiada o sławnych bywalcach restauracji, Hailey natychmiast ją przeprosiła, pisząc komentarz:

Właśnie natknęłam się na ten film i chciałam bardzo przeprosić, jeśli kiedykolwiek pokazałam złą energię lub złe nastawienie. To nigdy nie było moją intencją.

Dodała też, że chciałaby osobiście przeprosić kelnerkę za swoje zachowanie! Myślicie, że Hailey zbierze wyższe noty?

 

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE