Julia Żugaj

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@juliazugaj Julia Żugaj miała wypadek we Włoszech

Influencerzy

Julia Żugaj miała wypadek we Włoszech. Co z trasą koncertową?

2024-06-11 11:37

Julia Żugaj zapowiedziała niedawno nową trasę koncertową, a przed rozpoczęciem występów udała się wraz z ukochanym na wyprawę do Włoch. Niestety, wycieczka skończyła się przykrym incydentem. Julia doznała kontuzji. Przekazała fanom wieści na temat nadchodzących koncertów.

Julia Żugaj to urodzona w 2000 roku influencerka, piosenkarka i idolka nastolatek. Swoją działalność w mediach społecznościowych rozpoczęła w 2018 roku, tworząc treści na TikToku. W 2020 roku dołączyła do Teamu X, co znacząco zwiększyło jej popularność. Podpisała kontrakt z wytwórnią Unity Records i zaczęła tworzyć muzykę. Jej minialbum "Miłostki", wydany 12 października 2022 roku, osiągnął pierwsze miejsce na liście OLIS. W 2023 roku wydała nowy singiel "Rodzina" i nadal pracuje nad nowymi projektami. 24 czerwca 2023 roku wystąpiła na warszawskim Torwarze. Julia Żugaj ma ogromne grono wiernych fanów, którzy kibicują jej na każdym kroku. Przygotowała dla swoich wielbicieli letnią trasę koncertową, ale czy ostatni wypadek nie skreśli jej planów na najbliższe tygodnie!? Julia doznała urazu, który postawił pod znakiem zapytania najbliższe występy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Julia Żugaj powiedziała tak! Kim jest jej narzeczony?

Czy Robert Lewandowski jest Żugajką? Julia Żugaj odpowiada!

Julia Żugaj miała wypadek, który skończył się urazem nogi

Na niedzielę 16 czerwca 2024 w Ustroniu zaplanowany jest pierwszy koncert na letniej trasie Julii Żugaj. Kolejne odbędą się w Koszalinie, Poznaniu, Kielcach i Płocku. Przed tym szalonym, pełnym wyzwań okresie, Julka wraz ze swoim ukochanym postanowili wyrwać się do Włoch, gdzie spędzili wiele miłych chwil. Jednak, jeden incydent zmienił bieg wydarzeń. Piosenkarka miała wypadek. Doznała kontuzji nogi, który postawił pod znakiem zapytania zawodowe zobowiązania.

Julia Żugaj

i

Autor: Screen/Instagram/@juliazugaj Julia Żugaj doznała kontuzji nogi

Julia mówi, co dalej z koncertami

Julka pokazała zdjęcia unieruchomionej nogi i przekazała fanom wieści na temat jej stanu oraz koncertów, które mają odbyć się lada chwila. Julka pocieszyła fanów, że drobny uraz nie będzie miał wpływu na najbliższe plany, a wszystkie zaplanowane koncerty się odbędą.