Julia Wieniawa-Narkiewicz

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@juliawieniawa Na Julię Wieniawę spadła fala krytyki za wspieranie społeczności LGBT

Celebryci

Julia Wieniawa w ogniu krytyki po wsparciu społeczności LGBT. Padły ostre słowa

2024-06-17 13:04

Julia Wieniawa, jedna z najbardziej zapracowanych i rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu, swoimi działaniami od dawna daje do zrozumienia, że jest osobą w pełni tolerancyjną i wspierającą środowiska, która muszą mierzą się z wykluczeniem. Czerwiec, zwany jest Miesiącem Dumy (Pride Month), a aktorka w mediach społecznościowych zamieściła wideo z imprezy poświęconej społeczności LGBT. Wiele krytycznych komentarzy spłynęło na celebrytkę. Niektórzy są tak rozczarowani Julką, że nie chcą jej dłużej obserwować w mediach społecznościowych.

Młoda gwiazda kina, teatru i muzyki, Julia Wieniawa, nie może narzekać na brak ofert współpracy. Dała się poznać na różnych polach, grając w serialu „Rodzinka.pl”, występując w teatrze u boku najpopularniejszych aktorów i aktorek, biorąc udział w licznych kampaniach reklamowych, nie tylko w telewizji, ale także w social mediach. Julia nie byłaby w tym miejscu w którym jest, gdyby nie ciążka praca, ogromne ambicje i inwestowanie w swój potencjał. Jedni ją podziwiają inni krytykują. Fala hejtu właśnie wylała się na celebrytkę, po tym, jak opublikowała na Instagramie zdjęcia i nagrania z imprezy, na której bawiła się z przyjaciółmi reprezentującymi społeczność LGBT.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mało kto wie kim jest tata Julii Wieniawy. To ceniony artysta

MAX ON AIR - GRAMMYS, ADELE, DRAKE

Julia Wieniawa w ogniu krytyki. Fani stanęli w jej obronie

"Happy Pride Month" – napisała Julka Wieniawa na Instagramie dodając serię zdjęć i filmików z imprezy, na której pojawiła się niedawno wspierając społeczność LGBT. Wieniawa wystąpiła na scenie wykonując numer „Byłam różą”, którą w 1999 roku wydali Kayah i Goran Bregović.

Promowanie zaburzeń powinno być karalne / Stop promowaniu chorej ideologii!!!! / Julka promowanie choroby psychicznej i upadku moralności jest nie na miejscu / Weź Ty się Wieniawa ogarnij bo naprawdę… / Ładnie masz naj***ne w banii / No i szybki unfollow

- czytamy pod postem aktorki.

Niektórzy komentujący zabrnęli zdecydowanie za daleko, jednakże pojawiły się również osoby, które stanęły po stronie Julki i podziękowały jej za otwartość i tolerancję:

Te komentarze są takie żenujące dla Polski. Brawo Julia, szczęśliwa duma / Polska mentalność w komentarzach … pamiętajcie ,że macie prawo kochać kogo chcecie / Ja od zawsze wiedziałem, ze Wieniawa to spoko laska i ona ogarnia klimat.

Listen on Spreaker.