Julia Wieniawa-Narkiewicz

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@konradwieniawa Julia Wieniawa-Narkiewicz z ojcem

Celebryci

Mało kto wie kim jest tata Julii Wieniawy. To ceniony artysta

2024-06-10 12:29

Julia Wieniawa to nie tylko utalentowana aktorka, piosenkarka i influencerka, ale również córka cenionego artysty, Konrada Wieniawy-Narkiewicza, który jest dla niej wielkim wsparciem i inspiracją. Czym dokładnie zajmuje się tata Julki?

Julia Wieniawa jest doskonale znaną postacią w polskim show-biznesie. Znana z roli w serialu "Rodzinka.pl", zdobyła popularność jako aktorka, piosenkarka i influencerka. Niedawno przyjęła propozycję zasiadania w jury programu "Mam talent", co było dla niej nowym, ekscytującym wyzwaniem. Na Instagramie obserwuje ją ponad 2,2 miliona osób, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu jej życiem i twórczością. Niewielu jednak wie, że talent artystyczny Julii sięga korzeniami do poprzedniego pokolenia – jej ojciec, Konrad Wieniawa-Narkiewicz, jest cenionym artystą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rodzina Julii Wieniawy jest naprawdę utalentowana. Jej siostra została artystką

Julia Wieniawa odpowiedziała Podsiadle! Jest gotowa na zagraniczną karierę

Julia Wieniawa-Narkiewicz odziedziczyła zmysł artystyczny po tacie

Julia nie jest jedyną osobą w swojej rodzinie, która realizuje się artystycznie. Jej matka, która pełni rolę jej menedżerki, dba o wizerunek Julii i wspiera ją na każdym kroku. Wieniawa ma także trzy młodsze przyrodnie siostry: Wiktorię i Kornelię ze strony matki oraz Alicję Wieniawę-Narkiewicz ze strony ojca. Wszystkie siostry również wybrały artystyczną ścieżkę kariery.

Tymczasem, niewielu fanów Julii wie, że jej ojciec, Konrad Wieniawa-Narkiewicz, urodzony w 1967 roku, jest cenionym artystą plastykiem. Konrad jest absolwentem Wydziału Grafiki Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi oraz doktorem na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jego prace cieszą się uznaniem i są sprzedawane za niemałe kwoty.

Julia nie ukrywa, że wiele zawdzięcza swojemu ojcu. W wywiadzie dla "Gali" mówiła:

Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że to po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii. Zawsze stoi za mną murem. Powtarza, żebym nie zapominała o wartościach, które wyniosłam z domu

- mówiła Julka w rozmowie z dziennikarzem.

Ojciec i córka od czasu do czasu dzielą się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, a także razem pojawiają się na różnych wydarzeniach branżowych. Ich więź jest widoczna i stanowi piękny przykład rodzinnej miłości i wsparcia.

Stankiewicz myślał o końcu kariery aktorskiej. Nie umiał powiedzieć jednego zdania. MELLINA - Meller