Julia Wieniawa po pobraniu ma ogromnego siniaka! Pokazała go w sieci, teraz przeprasza!

2020-05-30 22:00 DR
Julia Wieniawa
Autor: wbf

Julia Wieniawa zaskoczyła ostatnio fanów swoim postem na Instagramie. Zamieściła tam zdjęcie ogromnego siniaka. W opisie przyznała, że ma żal do pracownika służby zdrowia, który pobierał jej krew… Teraz przeprasza. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Julia Wieniawa – jak wiele znanych osób – w związku z kwarantanną spowodowaną koronawirusem ograniczyła swoją działalność zawodową. Cały czas pozostała jednak aktywna w mediach społecznościowych. I tak w ostatnich dniach pojawiły się posty, które zaniepokoiły fanów aktorki. W jednym z nich Julka pokazała zdjęcie swojej ręki. Widać na niej ogromnego siniaka. Gwiazda wyjaśniła o co chodzi.

Miałam tego nie wrzucać i zostawić to dla siebie… ale tak wygląda (po tygodniu) moja ręka po pobieraniu krwi przez jakiegoś nieprofesjonalnego faceta z karetki w celu zbadania się na covida. Jestem załamana. Nie mogę ruszać ręką. Czy ktoś z Was tak miał? Co robić?

Pyta gwiazda swoich fanów.

Ten post był bardzo szeroko komentowany w sieci. Część osób wspiera aktorkę, a druga część twierdzi, że gwiazda zareagowała zbyt ostro. Teraz Julia chyba przemyślała sprawę i postanowiła publicznie przeprosić.

Odnosząc się do #przeprosinydlamedyka. Tak. Przepraszam, że w emocjach niepotrzebnie tak lekceważąco o nim napisałam. To było głupie. Natomiast nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją, żeby ktoś tak mocno i bez wyczucia pobierał mi krew, tak, że mija ponad tydzień, a ja nadal nie mogę do końca rozprostować i zgiąć ręki. Pomijając fakt, że mam wielkiego siniaka aż do łokcia – po prostu mnie to boli. Bez sensu się tym z Wami podzieliłam. Nauczka na przyszłość.

Napisała gwiazda.

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE