Julia Wieniawa nie wygrała Tańca z Gwiazdami przez „łatkę faworytki”? Tak twierdzi…

2020-10-24 15:50 RD
Taniec z Gwiazdami, 24.10.2020: FINAŁ! [DUŻO ZDJĘĆ]
Autor: mat. pras. / Polsat Taniec z Gwiazdami, 24.10.2020: FINAŁ! [DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami wielki finał programu Taniec z Gwiazdami. Nie wygrała go Julia Wieniawa, która przez wiele osób uznawana była za faworytkę. Czy to właśnie to uniemożliwiło jej zwycięstwo? Tak właśnie twierdzi sama aktorka… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych, młodych aktorek. Wystąpiła już w wielu serialach i filmach. Na swoim koncie ma też kilka piosenek, które do dzisiaj można usłyszeć w największych stacjach radiowych w Polsce. Niedawno gwiazda rozpoczęła swoją przygodę z tańcem. Wszystko dzięki programowi Taniec z Gwiazdami emitowanemu na antenie telewizji Polsat. Bardzo szybko okazało się, że Julia na parkiecie radzi sobie bardzo dobrze. Do tego stopnia, że przez wiele osób typowana była na zwyciężczynię programu.

ESKA XD #007

Nie ukrywali tego nawet jurorzy podczas swoich wypowiedzi w show. Finalnie okazało się jednak, że to nie Julia wygrała Taniec z Gwiazdami. Kryształową Kulę zgarnęła Edyta Zając. Jak skomentowała to Julia Wieniawa?

Nazywali mnie faworytką, a one nigdy nie wygrywają. Byłam na to przygotowana i nie było to dla mnie zaskoczeniem. Jesteśmy wdzięczni, że doszliśmy do finału i pożegnaliśmy się godnie z programem. Uważam, że Edyta wygrała też zasłużenie, bo naprawdę zrobiła ogromny rozwój, my ją bardzo lubimy prywatnie. A takie dawanie łatki faworytki? Ja nie jestem ślepa i widzę te wasze komentarze, i przez to, że tak piszecie, nie mam szansy nawet wygrać. Ja tu przyszłam dla siebie, a nie dla punktacji i zwycięstwa

powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z dziennikarzem Pomponika.

NAJNOWSZE