Dom z papieru: Oto partner Ursuli Corbero. Kim jest chłopak Tokio?

2020-10-24 9:50 kp
Chino Darin i Ursula Corbero
Autor: LIMITED PICTURES/agefotostock/East News

Ursula Corbero to największa kobieca gwiazda serialu Dom z papieru. Serialowa Tokio to niezwykła piękność o nieprzeciętnym, zadziornym charakterze i nic dziwnego, że męskim bohaterom produkcji trudno zostać obojętnym na jej wdzięki. A jak jest w życiu prywatnym? Czy Ursula Corbero ma chłopaka? Sprawdzamy, kim jest jej partner!

Sukces serialu Dom z papieru na platformie Netflix zaskoczył wszystkich - nawet jego twórców. Gdy produkcja pojawiła się początkowo w hiszpańskiej telewizji, nie okazała się hitem. Dopiero międzynarodowa publiczność doceniła wysiłki Profesora i jego ekipy i dziś Dom z papieru to jeden z największych serialowych hitów na świecie.

Za sukcesem serialu przyszła ogromna popularność aktorów występujących w głównych rolach. Alvaro Morte, Pedro Alonso czy Ursula Corbero są dziś rozpoznawalni w wielu krajach, a ich profile na Instagramie przeżyły kilka lat temu prawdziwy szturm. W oczekiwaniu na Dom z papieru 5 czas przyjrzeć się najbardziej znanej pani z ekipy Profesora, czyli serialowej Tokio! Czy Ursula Corbero ma chłopaka?

Kim jest partner Ursuli Corbero?

Zamiast zdradzać fanom szczegóły swojego życia prywatnego, Ursula Corbero znacznie bardziej lubi kusić ich na Instagramie kolejnymi, seksownymi fotkami, a z każdym TAKIM zdjęciem jej wielbiciele coraz częściej zastanawiają się: czy Tokio z Domu z Papieru ma chłopaka? Jedno jest pewne - to niezły szczęściarz!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Madriz tq 🌹 Post udostępniony przez Úrsula Corberó 🐣 (@ursulolita)

Partnerem Ursuli Corbero jest argentyński aktor Chino Darin. Para poznała się w 2016 roku na planie serialu La embajada. Choć ona sama nie zdradza szczegółów swojego życia prywatnego, jej chłopak skusił się w jednym z wywiadów o opisanie tego, co urzekło go w gwieździe Domu z papieru.

Dla mnie energia, którą ma Ursula, zwłaszcza do stawiania czoła złym chwilom lub rzeczom, których nie lubi. Właściwie nie mieliśmy takich romantycznych chwil, ale ona ma wewnętrzny ogień, iskrę, która może wszystko. Podnosi na duchu wszystkich. To jeden z jej najbardziej olśniewających aspektów. A potem jest jej wszechstronność jako aktorki i jej profesjonalizm. To wspaniała kobieta.

- mówił Chino Darin.

Wprawdzie Ursula Corbero i Chino Darin nie dzielą się często w sieci wspólnymi zdjęciami, jednak na ich Instagramach udało nam się znaleźć ich wspólne fotki.

Pasują do siebie?

NAJNOWSZE