Julia Wieniawa - Instagram, kosmetyki, wiek. Kim jest finalistka Tańca z Gwiazdami?

2020-10-23 12:48 kp
Julia Wieniawa
Autor: WBF

Taniec z gwiazdami 2020 dobiega końca. Ta edycja była wyjątkowo trudna - w marcu została przerwana z powodu pandemii, a jesienią kilka par musiało zrezygnować ze względu na kwarantannę czy zakażenia. W finale Tańca z gwiazdami 2020 spotkają się ostatecznie Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Przyjrzyjmy się pierwszej z finalistek!

Taniec z gwiazdami 2020 przynosił nam niezwykłe emocje od pierwszego odcinka. Ta edycja - w cieniu pandemii - musiała zmagać się z problemami, jakich dotąd jeszcze nie było. By Taniec z gwiazdami 2020 odbył się w sposób bezpieczny, wiosną twórcy zdecydowali o zawieszeniu edycji, a po jego powrocie jesienią, program tworzono w reżimie sanitarnym - między innymi bez udziału publiczności.

Problemy na planie nie przykryły jednak tego, co najważniejsze - tańca. I tak udało się wyłonić finalistów Tańca z gwiazdami 2020: Julię Wieniawę i Stefano Terrazzino oraz Edytę Zając i Michała Bartkiewicza. Najwyższy czas poznać najważniejsze informacje na temat jednej z finalistek - Julii Wieniawy! Czego jeszcze o niej nie wiecie?

ESKA XD #007

Taniec z gwiazdami 2020 - Julia Wieniawa

Kim jest Julia Wieniawa? Aktorki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać! Gwiazda od kilku lat szturmem zdobywa świat polskiego showbiznesu i może pochwalić się licznymi rolami w filmach i serialach. Julia świetnie radzi sobie też w mediach społecznościowych, gdzie zdobyła ogromne grono fanów. Co na jej temat interesuje internautów najbardziej?

Julia Wieniawa - Instagram

Julia Wieniawa na Instagramie zgromadziła naprawdę pokaźną liczbę obserwujących - to ponad 1,8 miliona osób! Julia na swoim profilu dzieli się w ostatnim czasie oczywiście zdjęciami z treningów ze Stefano Terrazzino do Tańca z gwiazdami 2020. Aktorka chętnie pokazuje też swoje zdjęcia z życia prywatnego, czy kolejnych projektów. A tych jest naprawdę sporo!

Julia Wieniawa - kosmetyki

A jednym z najważniejszych projektów Julii Wieniawy w ostatnim czasie jest jej własna marka kosmetyków. Gwiazda i jej ekipa stworzyli markę Jusee Cosmetics - to naprawdę świeża sprawa, bo premiera odbyła się nieco ponad miesiąc temu. Oczywiście kosmetyki Jusee Julia Wieniawa reklamuje osobiście. Produkty Julii zdążyły już przetestować najróżniejsze polskie influencerki, które efekty swoich testów pokazywały na Instagramie.

Julia Wieniawa - wiek

Wiele osób zastanawia się, ile lat ma Julia Wieniawa, skoro udało jej się osiągnąć taki sukces? Tu możecie być zaskoczeni - finalistka Tańca z gwiazdami 2020 ma zaledwie 21 lat! Julia Wieniawa urodziła się 23 grudnia 1998 roku w Warszawie.

Jak myślicie, czy to właśnie Julia Wieniawa wygra Taniec z gwiazdami 2020?

NAJNOWSZE