gwiazdy

Julia Kuczyńska czyli popularna Maffashion. Od blogerki modowej po występy na parkiecie "Tańca z gwiazdami"

2024-03-04 12:08

Julia Kuczyńska znana jest szerzej jako Maffashion. Internetową karierę rozpoczęła w 2009 roku jako blogerka modowa. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że jej niewinny blog przerodzi się w wielką sławę. Influencerka wystąpi w nowej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Co o niej wiadomo i kim jest młoda celebrytka?

Spis treści

  1. Julia Kuczyńska Maffashion - wiek
  2. Julia Kuczyńska Maffashion - wzrost i waga
  3. Julia Kuczyńska Maffashion - partner
  4. Julia Kuczyńska Maffashion - dziecko
  5. Julia Kuczyńska Maffashion - Instagram
  6. Julia Kuczyńska Maffashion - rodzice
  7. Julia Kuczyńska Maffashion - "Taniec z gwiazdami"

Julia Kuczyńska Maffashion - wiek

Maffashion urodziła się 22 września w 1987 roku z Złotowie. W 2024 roku skończy 37 lat.

Julia Kuczyńska Maffashion - wzrost i waga

Maffashion nie miała łatwej drogi w modellingu, bowiem jej wzrost wynosi 166 cm. Jej waga oscyluje pomiędzy 48 a 50 kilogramami.

Julia Kuczyńska Maffashion - partner

Maffashion była związana z Czarkiem Jóźwikiem (AbstrachujeTV) od 2015 do 2019 roku. W latach 2019-2022 była w nieformalnym związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim, z którym ma synka Bastiana. Po ich rozstaniu media donosiły, że celebrytka spotykała się z Mateuszem "Blue Baby". Jak wiadomo, ich związek nie przetrwał zbyt długo. Aktualnie, Maffashion ma spotykać się z siatkarzem - Bartoszem Bednorzem.

Julia Kuczyńska Maffashion - dziecko

Maffashion ma synka Bastiana Jana, który urodził się 10 września w 2020 roku. Synek jest owocem jej nieformalnego związku z Sebastianem Fabijańskim.

Julia Kuczyńska Maffashion - Instagram

Maffashion jest bardzo aktywna w mediach. Na swoim Instagramowym koncie zebrała pokaźną rzeszę fanów. @maffashion_official obserwuje niemal 1,5 miliona osób.

Julia Kuczyńska Maffashion - rodzice

Maffashion nie ukrywa tego, czym zajmują się jej rodzice. Mama celebrytki pracuje w przedszkolu, a ojciec jest nauczycielem w szkole.

Julia Kuczyńska Maffashion - "Taniec z gwiazdami"

Ku zdziwieniu niektórych fanów programu, w obsadzie gwiazd znalazła się Maffashion. Z celebrytką zatańczy Michał Danilczuk. Tancerz znany jest również z kontrowersyjnego występu, poprzedniej edycji show. W 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", zatańczył w parze z Jackiem Jelonkiem.

Maffashion i Michał Danilczuk w ogniu pytań