Juice WRLD został pochowany. Matka rapera wygłosiła przemówienie

2019-12-14 16:48 kp
Juice WRLD
Autor: Rex Features/East News

W Harvey niedaleko Chicago odbył się pogrzeb Juice WRLD. Ceremonia miała charakter prywatny i uczestniczyli w nim bliscy i przyjaciele zmarłego rapera. Przypomnijmy, że Juice WRLD zmarł w wyniku ataku padaczki po tym, jak na pokładzie swojego prywatnego odrzutowca zażył dużą ilość tabletek przeciwbólowych.

Najbliższa rodzina i przyjaciele Juice WRLD pożegnali rapera podczas uroczystości pogrzebowej. Pogrzeb odbył się w Holy Temple Cathedral Church of God w Harvey niedaleko jego rodzinnego Chicago.

Przypomnijmy, że 21-letni Juice WRLD zmarł 8 grudnia w szpitalu Advocate Christ Medical Center po tym, jak na pokładzie swojego samolotu zażył dużą ilość silnych tabletek przeciwbólowych. Według doniesień medialnych raper obawiał się kontroli FBI w maszynie, ponieważ na pokładzie znajdowały się narkotyki, a ekipa samolotu była uzbrojona, co jest niezgodne z prawem.

>> Juice WRLD nie żyje. W samolocie rapera - broń i narkotyki. Dostał ataku na oczach agentów

Juice WRLD pochowany

Rodzina Juice WRLD nie ukrywa, że raper zmagał się z uzależnieniem od leków. W specjalnym oświadczeniu bliscy rapera wyrazili nadzieję, że jego śmierć zwróci uwagę na ten poważny problem uzależnień.

Raper został pochowany w okolicach swojego rodzinnego Chicago. Podczas pogrzebu przemawiali jego bliscy. Mama Juice WRLD wygłosiła wzruszające słowa.

Mój drogi synu Jarad, Bóg zaufał mi, pozwalając cię wychować, i przelałam na ciebie wszystko, co miałam, gdy Pan mnie prowadził. Byliśmy nierozłączni i chociaż wcześnie opuściłeś dom, zawsze mieliśmy się w sercach i zawsze mieliśmy szczególną więź. Zawsze cieszyliśmy się, że się widzimy, a ty wciąż nazywałeś mnie mamusią, gdy się przytulałeś i całowałeś, kiedy mnie widziałeś. Twoja miłość była czysta i niewinna, a twoje serce było szczere. Naprawdę troszczyłeś się o ludzi i chciałeś uczynić świat lepszym miejscem. Będę bardzo za tobą tęsknić. Spoczywaj w pokoju, mój drogi; mama cię kocha.

Juice WRLD
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER
Juice Wrld
Autor: Rex Features/East News
NAJNOWSZE