Juice WRLD uczczony przez Nicki Minaj! Na gali Billboard nazwała go "bratnią duszą"

2019-12-13 13:43 mw
Nicki Minaj i Juice WRLD
Autor: Rich Fury/Getty AFP/East News, Joe Sutter/PacificCoastNews/BWP Media/East News

Podczas gali Billboard Women In Music 2019 Nicki Minaj odebrała nagrodę w kategorii "Game-Changer". Podczas swojej przemowy ze sceny gali raperka uczciła zmarłego kilka dni wcześniej Juice WRLD. Nicki Minaj stwierdziła między innymi, że młody raper z Chicago był jej "bratnią duszą". Co jeszcze powiedziała Nicki Minaj o zmarłym raperze?

Nicki Minaj i Juice WRLD znali się świetnie i bardzo się lubili. Mimo sporej różnicy wieku dwoje raperów wiele łączyło - i wcale nie mamy tu na myśli wspólnej twórczości czy odbytych razem koncertów. Podczas minionej gali Billboard Women in Music 2019 Nicki Minaj opowiedziała o szczególnej więzi, jaką odczuwała wobec zmarłego młodego rapera z Chicago.

JUICE WRLD - BRATNIA DUSZA NICKI MINAJ

Nagła śmierć Juice WRLD wstrząsnęła całym światem hip-hopu. Kiedy sieć obiegła wiadomość o tym, że 21-letni raper zmarł niespodziewanie na lotnisku w Chicago podczas przeszukania jego samolotu przez agentów DEA, wielu ludzi sceny rapowej wyraziło swój smutek i wsparcie dla rodziny Juice WRLD. Była wśród nich także Nicki Minaj, która świetnie znała młodego rapera.

>> Juice WRLD miał tajne konto na Instagramie? Ex zmarłego rapera ujawnia sekrety!

Podczas gali Billboard Women in Music 2019 artystka uczciła Juice WRLD w swojej specjalnej przemowie, wygłoszonej podczas odbierania nagrody w kategorii Game Changer.

Po odebraniu swojej nagrody z rąk Normani, Nicki Minaj wygłosiła przemowę, w której skupiła się nie na sobie, ale na zmarłym Juice WRLD.

Raperka opowiedziała, jak wielkim wsparciem okazał się dla niej ten młody wykonawca, kiedy stresowała się wyjściem na scenę.

Trzymał mnie za rękę i powiedział, żebym była spokojna i się pomodliła. Byłam w szoku, że to powiedział, ale w tym samym momencie poczułam spokój. Pomyślałam: Hm, czym ja się właściwie martwię?

- powiedziała Nicki Minaj.

Raperka wyznała też, że Juice WRLD był dla niej "bratnią duszą" i że zwierzał się jej ze swoich prywatnych spraw, opowiadają jej na przykład, jak bardzo kochał swoją dziewczynę.

Wiem, że to wieczór poświęcony kobietom w muzyce i jestem zaszczycona, że stoję przed tymi wszystkimi kobietami. Ale nie czułabym się dobrze mówiąc o sobie, kiedy zmarł ktoś tak ważny dla naszej kultury

- powiedziała artystka odbierając swoją nagrodę.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE