Juice WRLD nie żyje. W samolocie rapera - broń i narkotyki. Dostał ataku na oczach agentów

2019-12-10 11:25 mw
Juice WRLD
Autor: Rex Features/East News

W jakich dokładnie okolicznościach zmarł Juice WRLD i jakie są przyczyny śmierci rapera? Czy to prawda, że na pokładzie samolotu, którym leciał Juice WRLD agenci znaleźli broń i narkotyki? Zobaczcie najnowsze doniesienia na temat dramatycznych wydarzeń z lotniska w Chicago. Sprawdźcie, co do tej pory udało się ustalić.

Raper Juice WRLD nie żyje. Muzyk zmarł niespełna tydzień po swoich urodzinach, w wieku zaledwie 21 lat.

Jakie są przyczyny śmierci Juice WRLD i co naprawdę wydarzyło się na lotnisku w Chicago?

Amerykańska prasa od dwóch dni rozpisuje się o dramatycznych wydarzeniach z 8 grudnia. Dwa dni po śmierci rapera władze podały oficjalne przyczyny zgonu. Ujawniono też, co znaleziono na pokładzie samolotu, którym przyleciał do Chicago Juice WRLD. Niestety nie stawia to zmarłego rapera w najlepszym świetle.

PRZYCZYNY ŚMIERCI JUICE WRLD

Jak podają amerykańskie media, Juice WRLD zmarł w wyniku ataku padaczki. Miało go wywołać zażycie silnych leków przeciwbólowych, które Juice WRLD miał połknąć, kiedy dowiedział się o planowanej kontroli na pokładzie jego samolotu.

>> Tekashi 6ix9ine po wyjściu z więzienia ZBANKRUTUJE? Wiemy, ile wyda na ochronę

Juice WRLD prawdopodobnie wiedział, że na lotnisku Chicago’s Midway Airport, na którym miał wylądować jego samolot, pojawili się agenci. Kiedy rozpoczęli kontrolę, raper nagle przewrócił się i stracił przytomność.

Służby próbowały reanimować muzyka jeszcze na terenie lotniska, a następnie Juice WRLD został przewieziony do szpitala, w którym niestety zmarł.

Juice WRLD
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Władze ujawniają, że na pokładzie samolotu, Juice WRLD agenci znaleźli broń i narkotyki. Służby zabezpieczyły kodeinę, znaczne ilości marihuany oraz kilka sztuk broni.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE