Joe Jonas pokazał walentynkowe zdjęcie ciężarnej Sophie Turner! Widać brzuch?

2020-02-15 21:07 nk
Sophie Turner i Joe Jonas
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Kilka dni temu znajomi Sophie Turner i Joe Jonasa zdradzili prasie, że para spodziewa się pierwszego dziecka. Sami zakochani na razie plotek nie potwierdzili. Tymczasem w Walentynki członek Jonas Brothers poświęcił ukochanej żonie post na Instagramie. Co pokazał na jej zdjęciu?

Zaledwie kilka dni temu światowe media obiegła informacja o ciąży Sophie Turner. Fani aktorki i jej męża, Joe Jonasa, cieszą się szczęściem ulubionej pary. Choć sami zainteresowani nie komentują na razie informacji o powiększeniu rodziny, ich znajomi nie pozostawiają wątpliwości, że gwiazda Gry o Tron jeszcze w 2020 zostanie mamą!

Ciężarna Sophie Turner na Instagramie Joe Jonasa

Jak Wam pisaliśmy, znany jest już przybliżony termin porodu Sophie Turner. Aktorka ma zostać mamą w okolicach połowy lata.

To oznaczałoby, że żona Joe Jonasa jest prawdopodobnie dopiero w pierwszym trymestrze ciąży, co tłumaczyłoby łatwość, z jaką ukrywa swój stan przed fanami. Aktorka zakłada luźniejsze stroje, a jej brzuszek nie jest mocno widoczny, więc gdyby para chciała zachować swoje szczęście dla siebie, to jeszcze długo mogłaby sobie na to pozwolić.

14 lutego 2020 Joe Jonas opublikował na Instagramie nowe zdjęcie Sophie Turner z okazji Walentynek. Fotkę opatrzył jedynie serduszkiem.

Niestety, wygląda na to, że członek Jonas Brothers zamierza na razie wodzić fanów za nos. Na zdjęciu widać bowiem ciężarną Sophie Turner... od tyłu! Brzuszek aktorki nie jest widoczny.

Wyświetl ten post na Instagramie.
♥️ Post udostępniony przez J O E J O N A S (@joejonas)
NAJNOWSZE