Sophie Turner jest w ciąży. Data porodu jest już znana!

2020-02-14 12:46 kp
Joe Jonas i Sophie Turner
Autor: Rex Features/East News

Kilka dni temu świat niespodziewanie obiegła informacja o ciąży Sophie Turner. Aktorka i Joe Jonas wzięli cichy ślub w maju 2019 roku, a w czerwcu wyprawili wystawne wesele na południu Francji. Choć fani pary plotkowali o ich ewentualnych planach założenia rodziny, niewiele osób spodziewało się, że to już! Tymczasem dziecko przyjdzie na świat szybciej niż mogliśmy się spodziewać!

W życiu Sophie Turner i Joe Jonasa szykują się poważne zmiany. W lutym niespodziewanie zagraniczne media obiegła informacja o ciąży aktorki - choć ona i jej ukochany dotąd jej nie potwierdzili, informatorzy nie mają wątpliwości co do błogosławionego stanu gwiazdy Gry o Tron.

Fani natychmiast zaczęli spekulować, kiedy dziecko Sophie Turner i Joe Jonasa przyjdzie na świat. Ponieważ para ostatnio rzadko pokazywała się publicznie - wyjątkiem była gala Grammy z końca stycznia, gdzie aktorka wystąpiła w krótkiej sukience z falbanką.

Sophie Turner i Joe Jonas na gali Grammy
Autor: SplashNews.com/East News 26 stycznia 2020

Kiedy Sophie Turner urodzi?

Tymczasem informatorzy kolejnych mediów ujawniają, że ciąża Sophie Turner jest bardziej zaawansowana niż mogliśmy się spodziewać. W Us Weekly czytamy:

Termin przypada na połowę lata

Pozostaje nam tylko czekać na oficjalne potwierdzenie od młodych rodziców!

NAJNOWSZE