Antoni Królikowski i Joanna Opozda

i

Autor: WBF

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub!? Wieczór panieński ponoć już za nią

2021-07-04 11:04

Joanna Opozda i Antek Królikowski są parą od dłuższego czasu. Ich związek zaliczył wzloty i upadki, a nawet rozstanie. Najwyraźniej jednak uczucie zwyciężyło i para zdecydowała się być razem. Według najnowszych doniesień podjęli także decyzję o wspólnej przyszłości... Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub!?

Joanna Opozda i Antek Królikowski mają za sobą burzliwą historię. Para rozstała się kilka miesięcy temu. Pod koniec grudnia aktorka opublikowała oświadczenie, w którym potwierdziła, że nie są już razem. Najwyraźniej jednak uczucia wróciły z większą mocą...

Po krótkiej przerwie Joanna Opozda i Antek Królikowski dali sobie kolejną szansę. Choć nie wszystkim fanom aktorki się to podoba.

Joanna Opozda niedawno opowiedziała o dramacie, który przeżyła na początku kariery. Antek Królikowski wsparł ją uroczym wpisem w social mediach.

Wygląda na to, że ich relacja faktycznie się wzmocniła. Według najnowszych doniesień Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub!

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub?

Takie rewelacje przedstawia portal Pudelek. Według informatorów impreza, na której w weekend bawiła się Joanna Opozda, nie była wyłącznie przyjęciem urodzinowym...

Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni.

Faktycznie Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub!?

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Donosi informator Pudelka.

Aktorka wrzuciła na stories migawki z przyjęcia. Faktycznie, była jedyną w bieli, podczas gdy reszta koleżanek widocznych na nagraniu ubrała się na czarno. Zgadza się tez opis figurki na torcie.

Co więcej, serwis dotarł do zaproszeń ślubnych, które Joanna Opozda i Antek Królikowski mieli rozesłać do przyjaciół:

Teatr umyślnie straconej wolności ma zaszczyt zaprosić... na przedstawienie pod tytułem "A potem żyli długo i szczęśliwie". Adaptacja sztuki przez życie napisanej w trzech aktach. Panna młoda: Joanna Opozda, Pan młody: Antoni Królikowski. W pozostałych rolach udział biorą: ksiądz, świadkowie, rodzice, goście i gapie.

Zobacz też: