Joanna Kulig

i

Autor: WBF

Joanna Kulig zagra z hollywoodzką obsadą! Wystąpi obok Anne Hathaway i Matthew Brodericka

2021-06-09 17:20

Joanna Kulig stroni od bywania w mediach. I chociaż nie można jej nazwać najpopularniejsza, polską aktorką, to jej kariera robi wrażenie. Okazuje się, że z dala od błysku fleszy także można pracować. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Joanna Kulig zagra w produkcji z obsadą prosto z Hollywood. W filmie She Came to Me" wystąpią także Anne Hathaway czy Matthew Broderick.

Joanna Kulig przeszła w ostatnich latach bardzo ciekawą drogę, jeśli chodzi o jej życie zawodowe. Dzięki głównej roli w głośnym i docenionym na świecie filmie Zimna wojna, mogła wypłynąć na szerokie wody. I to dosłownie. Od tamtej pory Joanna Kulig otrzymuje propozycje pracy zza oceanu. Zagrała w serialu Netflixa The Eddy. Później był serial Amazona - Hanna.

Okazuje się, że teraz gwiazda ma przed sobą kolejne wielkie wyzwanie. Joanna Kulig zagra w filmie z Anne Hathaway!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Joanna Kulig w kolejnej, hollywoodzkiej produkcji

Angażowanie polskich aktorów w produkcjach za oceanem to zawsze dobra wiadomość i powód do dumy. Joanna Kulig jako skromna osoba nie przechwala się nadchodzącymi projektami. Aktorka w ogóle stara się chronić swoją prywatność.

O nadchodzącym filmie doniósł portal deadline.com. She Came to Me to komedia romantyczna, która będzie pokazywała losy różnych bohaterów. Nastolatków, walczących o swoją miłość, samotnej kobiety sukcesu oraz artysty w kryzysie twórczym.

Nie wiadomo, kogo będzie grała Joanna Kulig. Wiemy za to w jakim towarzystwie. W She Came to Me zobaczymy wielkie gwiazdy: Anne Hathaway, Tahar Rahim, Matthew Broderick czy Marisa Tomei.

Premiera filmu She Came to Me z Joanną Kulig ma się odbyć na targach słynnego festiwalu w Cannes.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Julia Wieniawa?

Nie tylko Joanna Kulig jest znana za granicą. Zobacz inne gwiazdy, którym udało się zdobyć sławę poza Polską: