Jesse Tyler Ferguson

i

Autor: Mayer/FaceToFace/REPORTER

Modern Family: Jesse Tyler Ferguson miał raka! Aktor po zabiegu apeluje do fanów

2021-06-08 18:50

Coraz częściej gwiazdy decydują się na łamanie tabu, jakim niestety wciąż bywają choroby. okazuje się, że znani i bogaci także cierpią na najróżniejsze przypadłości. Właśnie dowiedzieliśmy się, że gwiazda Modern Family miała raka! Jesse Tyler Ferguson, czyli serialowy Mitchell Prichett pokazał fanom swoje zdjęcie za szpitala. Po zabiegu aktor zaapelował do swoich obserwatorów, by o siebie dbali.

Serial Modern Family przez lata był hitem. Widzowie pokochali opowieść o dziwacznej rodzinie Prichettów. Aktorzy, którzy tworzyli tę sympatyczną obsadę, zyskali sporą sławę. Jesse Tyler Ferguson wcielał się w Mitchella Prichetta.

Chociaż dziś kariera aktora nieco przycichła, wciąż cieszy się niezłymi zasięgami. Jesse Tyler Ferguson postanowił wykorzystać je w słusznym celu. Okazuje się, że aktora dopadł rak! Postanowił ostrzec swoich fanów.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Jesse Tyler Ferguson miał raka skóry

Gwiazda Modern Family opublikowała niewesoły post. Okazuje się, że Jesse Tyler Ferguson miał raka! Na szczęście był to "tylko" nowotwór skóry, którego już udało się pozbyć.

Przy okazji tego wyznania Jesse Tyler Ferguson nakłonił fanów do regularnych badań.

Napisał Jesse Tyler Ferguson.

Na końcu aktor z Modern Family przypomniał fanom o nakładaniu kremu z filtrem. I my się pod tym podpisujemy!

Rak skóry to nie wesoła wiadomość. na poprawę humoru łapcie galerię z zabawnymi ujęciami koleżanki z planu. Sofia Vergara z modern Family kocha przekąski!

Przypominam, aby być na bieżąco z kontrolami dermatologii… zwłaszcza jeśli jesteś tak jasny, jak ja. Za każdym razem, gdy idę, zawsze coś mi odbierają. ? Dzisiaj pobrali trochę raka skóry, który znaleźli. Nie martw się, miałem to wcześnie i będzie dobrze. ?