Joanna Krupa szuka imienia dla córki. Co podpowiadają jej fani? Sprawdźcie!

2019-09-11 15:50 nk
Joanna Krupa
Autor: https://www.instagram.com/joannakrupa

Joanna Krupa potwierdziła niedawno płeć swojego dziecka. Modelka urodzi dziewczynkę. Jakie nada jej imię? Wygląda na to, że gwiazda na razie wciąż jeszcze nie ma na nie pomysłu! Dżoana zapytała swoich fanów o to, jak powinna nazwać swoje maleństwo. Propozycje są przeróżne, ale jedno imię przewija się szczególnie często! Ładne?

Joanna Krupa od początku bardzo otwarcie dzieli się z fanami swoim oczekiwaniem na pierwsze dziecko. Modelka poinformowała fanów o ciąży 26 maja 2019, w polski Dzień Matki. Od tamtego czasu dość konsekwentnie, niemal codziennie, możemy podziwiać na jej Instagramie kolejne relacje ciążowe, takie jak zdjęcia brzuszka czy USG.

Dżoana mocno celebruje oczekiwanie na narodziny maleństwa, o czym świadczy kilka "baby showerów". Nawet z okazji ujawnienia płci gwiazda zorganizowała małe party z tortem, balonami i specjalnymi stroikami dla psów!

Joanna Krupa: imię dziecka wybiorą internauci?

Choć my znaliśmy płeć dziecka Joanny Krupy już na początku lipca 2019, sama gwiazda dopiero niespełna tydzień temu potwierdziła, że urodzi dziewczynkę. Modelka nadal angażuje fanów w swoje sprawy osobiste. Tym razem zapytała ich o propozycje imion dla córeczki.

Wśród propozycji fanów pojawiło się sporo typowo polskich imion, takich jak: Kasia, Basia, Zuzanna, Amelia, Justyna czy nawet Joanna. Są też pomysły bardziej oryginalne, jak Zoja, Gaja, Aurora, Jaśmina, czy nawet RiRi lub... McDonald! Nie brakuje imion anglojęzycznych, jak choćby Maya, Vanessa, Mary Ann. Najczęściej przewija się jednak Rose! I to w różnych konfiguracjach: Leah Rose, Amelia Rose czy Olivia Rose. Ładnie?

Myślicie, że Dżoana skorzysta z podpowiedzi fanów?

NAJNOWSZE