Joanna Krupa: PŁEĆ DZIECKA już znana! Dżoana urodzi chłopca czy dziewczynkę?

2019-07-07 9:04
Joanna Krupa - zdjęcie USG ciąży
Autor: www.instagram.com/joannakrupa

Joanna Krupa oczekuje narodzin swojego dziecka, którego ojcem jest jej drugi mąż, Douglas Nunes. Modelka już jakiś czas temu zdradziła, że zna płeć dziecka. Joanna Krupa nie ogłosiła jej jednak światu. Wygląda na to, że - jak to zwykle bywa - ktoś wygadał się za samą zainteresowaną... Dżoana urodzi dziewczynkę czy chłopca? Sprawdźcie, co wiemy!

Joanna Krupa chętnie dzieli się z fanami szczegółami na temat swojej ciąży. Od kiedy 26 maja ogłosiła w Dzień Dobry TVN, że spodziewa się dziecka, a później pokazała na Instagramie pozytywny test ciążowy, cały świat może śledzić kolejne etapy jej radosnego oczekiwania na dziecko. Modelka na bieżąco pokazuje swoim followerom rosnący brzuch i informuje, który to już tydzień ciąży.

Jednej rzeczy Joanna Krupa jednak dotąd nie zdradziła...

Joanna Krupa - płeć dziecka

Piękna polska modelka wciąż nie powiedziała swoim fanom, czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę. Jakob Kosel po spotkaniu z Dżoaną powiedział mediom, że gwiazda wygląda pięknie, więc pewnie urodzi synka, bo "dziewczynki odbierają mamom urodę". Krupa nie skomentowała tych spekulacji.

W wywiadzie dla Party na początku czerwca Joanna Krupa potwierdziła z kolei, że zna już płeć dziecka!

Joanna powiedziała dziennikarce, że wie, czy urodzi córkę, czy syna, ale nie zdradziła tego nawet przyszłemu tacie!

Wyniki już są, ale na razie jeszcze mąż czeka

- stwierdziła tajemniczo Dżoana.

Płeć dziecka Joanny Krupy: dziewczynka czy chłopiec?

Wygląda na to, że Joanna Krupa już zdążyła podzielić się z najbliższym otoczeniem informacją, czy urodzi córkę, czy synka. I ktoś się chyba trochę wygadał... Płeć dziecka Joanny Krupy możemy bowiem wyczytać z komentarza pod jednym ze zdjęć na Instagramie modelki!

Kilka dni temu prowadząca Top Model wrzuciła na Instagram zdjęcie USG swojego płodu. Pod fotką pojawił się m.in. komentarz znanej z YouTube'a wizażystki i edukatorki. Tamanny Roashan, która zdaje się być bliską koleżanką Krupy.

OMG! Czuję, że ona już wygląda, jak ty!!!

- napisała Tamanna, a Joanna Krupa odpowiedziała na jej słowa dość tajemniczo: "haha 😘😘".

Jeśli więc komentarz youtuberki nie jest zwykłą wkrętką, wygląda na to, że Joanna Krupa urodzi córeczkę!

Wyświetl ten post na Instagramie.
An angel in the making 🤰🏼🙏🏻💞 Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)
NAJNOWSZE