Joanna Krupa w ciąży zapozowała nago! "Kocham cię bardziej niż cokolwiek"

2019-09-09 9:25 kp
Joanna Krupa w ciąży
Autor: WBF; Instagram/ Joanna Krupa

Joanna Krupa z niecierpliwością oczekuje przyjścia na świat swojej córeczki! Modelka czas przed rozwiązaniem spędza przede wszystkim relaksując się i przygotowując do roli matki, w czym pomaga jej uczynny mąż. Joanna nie szczędzi sobie też dokumentowania tych ważnych chwil - najnowsze zdjęcie Joanny Krupy w ciąży robi oszałamiające wrażenie.

Czas przyjścia na świat dziecka Joanny Krupy zbliża się wielkimi krokami. Modelka na bieżąco chwali się fanom na Instagramie postępami ciąży, dodając na swój profil kolejne urocze zdjęcia. Nie ma wątpliwości, że gwiazda z wielką radością oczekuje na narodziny jej córki - to po prostu widać, bo Joanna promienieje.

Ostatnio Joanna Krupa ujawniła za pomocą swoich ukochanych psów płeć dziecka. Psiaki zapozowały do zdjęć z tabliczkami, na których mogliśmy przeczytać: "To dziewczynka!". Tym samym potwierdziły się wcześniejsze plotki, zgodnie z którymi modelka ma urodzić córkę.

Joanna Krupa nago. To sesja inna niż wszystkie

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Joanny Krupy robi piorunujące wrażenie. Choć modelka ma za sobą wiele rozbieranych sesji, ta była dla niej zupełnie wyjątkowa! Tym razem celebrytka wystąpiła w bieliźnie, by zaprezentować swój ciążowy brzuszek. Na czarno-białym zdjęciu Joasia obejmuje czule swoje ciążowe krągłości.

Kocham cię bardziej niż cokolwiek na świecie i nawet nie wyobrażam sobie, jak szalona będzie miłość, kiedy zobaczę twoją twarz po raz pierwszy.

- napisała Joanna Krupa pod zdjęciem.

Modelka dodała też, że fotka została zrobiona, gdy była w 28. tygodniu ciąży. Obecnie jest w 31. tygodniu, co oznacza, że narodzin dziecka Joanny powinniśmy spodziewać się na przełomie października i listopada.

Zobaczcie nowe zdjęcie Joanny Krupy w ciąży!

//towideo.pl/embed/NjU4NjQ=
NAJNOWSZE