Tego nikt się nie spodziewał!

Joanna Krupa przerwała wywiad Mandaryny. Powiedziała, co naprawdę o niej myśli

2024-06-12 12:23

Na jednej z imprez branżowych miała miejsce niecodzienna sytuacja. Podczas wywiadu, którego udzielała Marta "Mandaryna" Wiśniewska nagle w kadr weszła Joanna Krupa i przerwała wywiad. Jurorka "Top model" nie tylko przerwała wywiad, ale powiedziała wprost co myśli o wokalistce. Mandaryna była niezmiernie zaskoczona całym zajściem.

Marta "Mandaryna" Wiśniewska popularność zdobyła na początku lat 2000. Wówczas rozpoczęła współpracę z formacją Ich Troje, która święciła tryumfy na polskich listach przebojów. Mandaryna była tancerką zespołu, następnie została choreografem i zbudowała własną grupę taneczną. W 2003 roku poślubiła lidera Ich Troje, Michała Wiśniewskiego, a ich ślubem żyła wówczas cała Polska. Uroczystość, która odbyła się w zimowym anturażu w mroźnej Kirunie, transmitowana była na antenie stacji TVN. Następnie postanowiła rozwinąć swoją karierę wokalną i w 2004 roku wypuściła pierwszy krążek zatytułowany "Mandaryna.com".

Mandaryna powraca!

Joanna Krupa przerwała wywiad z Mandaryną

Od kilku lat Mandaryna raczej skupia się na swojej karierze tanecznej. Założyła własny zespół, w którym występuje jej syn Xavier wraz z partnerką, a także córka Fabienne. Od prawie dekady artystka rzadko koncertuje i ogranicza się jedynie do sporadycznych wystąpień w małych lokalnych klubach. Nadal jednak często pojawia się na imprezach branżowych. Autorka hitu "Ev'ry Night" wystąpiła podczas imprezy "Pink party", a następnie miało miejsce niecodzienne zajście. W momencie, kiedy była żona Michała Wiśniewskiego udzielała wywiadu, nagle przerwała go Joanna Krupa, która zwróciła się bezpośrednio do piosenkarki.

Byłaś za******a, mega, nie chce przeszkadzać, ale mi przypomniałaś lata jak byłam w "Tańcu z Gwiazdami" [...] Bon Jovi, jak śpiewałaś, to kurde serce moje takie było szczęśliwe. I love you, na prawdę. Im sorry but I love you - powiedziała Joanna Krupa, po czym się oddaliła.

Wszystko uchwyciły kamery, a Mandaryna była bardzo zaskoczona całą sytuacją.

Mandaryna zdradziła kto pierwszy nazwał ją Mandaryną. MÓJ PIERWSZY RAZ