Joanna Krupa na babskim wieczorze z psiapsiółkami! Wygląda na świeżo upieczoną mamę?

2019-12-06 21:53 nk
Joanna Krupa
Autor: THEREALSPW / SplashNews.com/East News

Joanna Krupa na początku listopada urodziła córeczkę, Ashę-Leigh. Modelka dotąd raczej nie pokazywała się publicznie. W końcu jednak postanowiła wyjść "do ludzi" i umówiła się na kolację z koleżankami w modnej restauracji w West Hollywood. Gwiazda Top Model wyglądała olśniewająco w długim czerwonym płaszczu i szpilkach! Szczupła, uśmiechnięta, promienna... Aż trudno uwierzyć, że właśnie została mamą!

2 listopada 2019 Joanna Krupa została po raz pierwszy mamą. Piękna polska modelka urodziła w szpitalu w Los Angeles śliczną córeczkę, której ojcem jest jej mąż, Douglas Nunes.

Dotychczas Joanna Krupa raczej nie wychodziła z domu. Zrobiła wyjątek dla jednej z imprez charytatywnych, gdzie już dwa tygodnie po porodzie zaprezentowała się olśniewająco. Potem jednak kolejne tygodnie poświęcała wyłącznie rodzinie (nawet finał Top Model 8 oglądała z córeczką na kolanach).

Joanna Krupa na babskim wieczorze!

Każda kobieta czasem potrzebuje oddechu od domowych obowiązków. Joanna Krupa postanowiła zostawić małą Ashę w domu (zapewne z troskliwym tatusiem) i zrobić sobie babski wieczór z przyjaciółkami!

Joanna Krupa wybrała się z koleżankami do modnej restauracji Craig's w West Hollywood. Modelka miała na sobie obcisły czarny outfit z kuszącym dekoltem, czarne szpilki i długi czerwony płaszcz. Wyglądała oszałamiająco!

Czy widać, że gwiazda niedawno urodziła dziecko? Choć Dżoana wygląda fenomenalnie, skłamalibyśmy, gdybyśmy napisali, że po ciąży nie ma już śladu. Owszem - jest maleńki brzuszek, ale po pierwsze: jest niemal niewidoczny, a po drugie - uważamy, że to fantastycznie, że gwiazda nie próbuje ukryć go, ściskając się do granic oddychalności gorsetem lub zakładając ciuchy "po tacie". Jest piękną, zadbaną, zgrabną, szczupłą i radosną świeżo upieczoną MAMĄ i fajnie, że jest dumna ze swojego ciała. To ciało wydało na świat nowego człowieka i naprawdę nie musi natychmiast wyglądać, jak dawniej - potrzeba mu czasu (którego mamy nie mają w nadmiarze) i pracy. Poza tym Joanna jest inspiracją dla wielu fanek na świecie, które z pewnością poczuły ulgę, że ich idolka też jest kobietą z krwi i kości!

NAJNOWSZE