Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to para doskonała? Sprawdź, ile o nich wiesz

2021-09-26 13:02 es
Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor
Autor: WBF Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to znane postaci w polskim show-biznesie. Oboje wypracowali imponujące kariery, a niedawno połączyli także swoje zawodowe ścieżki. Dzięki swoim domówkom zyskali ogromną sympatię! Odpal nasz quiz i sprawdź, czy Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają przed Tobą jeszcze jakieś tajemnice.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Oboje wypracowali imponujące kariery. Ona - aktorka telewizyjna i teatralna. On - dziennikarz i prezenter. Przez lata ich ścieżki zawodowe się nie przecinały .

Jednak kilka lat temu małżeństwo postanowiło wystartować ze wspólnym projektem. Założyli kanał na YouTube. W rozkręceniu działalności internetowej pomogła im pandemia. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, podobnie jak reszta świata, zostali zamknięci w domu. Żeby urozmaicić sobie i innym ten trudny czas wystartowali z domówkami. Podczas imprez online zapraszali gości ze świata show-biznesu, gromadząc nawet kilkadziesiąt tysięcy widzów!

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

W tym czasie Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor dali się poznać jako dobrane, sympatyczne małżeństwo, które ma mnóstwo dystansu i poczucia humoru. Nie boją się także wzajemnego wbijania szpili!

Co jeszcze o nich wiecie? To zweryfikuje nasz quiz!

QUIZ: Joanna Koroniewska i Maciej dowbor. Jak dobrze ich znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub?
NAJNOWSZE