Joanna Koroniewska pokazała stare zdjęcia. Te fryzury to był BŁĄD

2021-09-17 17:20 es
Joanna Koroniewska
Autor: WBF

Joanna Koroniewska już nie raz udowadniała, że ma poczucie humoru i dystans do siebie. Jednak to, co zrobiła, wymagało ich ogromnych pokładów. Na Instagram trafiły stare zdjęcia aktorki. Joanna Koroniewska pokazała swoje dawne fryzury - błędy młodości!

Joanna Koroniewska w ostatnim czasie z aktorki stała się także influencerką. Jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Obserwując posty, nie można nie zauważyć jej poczucia humoru i sporego dystansu. Joanna Koroniewska żartuje z macierzyństwa, ze swoich piersi i w ogóle z siebie.

Właśnie zrobiła coś, na co większość gwiazd za nic by się nie zdecydowało. Joanna Koroniewska opublikowała swoje stare zdjęcia!

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Joanna Koroniewska na starych zdjęciach

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że czas działa na jej korzyść! Dziś Joanna Koroniewska zachwyca wyglądem. W przeszłości bywało różnie... Za opublikowanych zdjęciach widzimy wszystkie jej fryzury sprzed lat. "Błędy młodości" to będzie najlepsze ich podsumowanie...

Krótki tapir, blond karbowaniec, oklapłe, wyprasowane włosy nie były najlepszymi decyzjami aktorki.

W opisie Joanna Koroniewska doceniła pracę fryzjerów.

Śpieszmy się doceniać Naszych Fryzjerów, tak szybko odchodzą…. 🤦‍♀️🤦‍♀️ A wraz z nimi w zapomnienie… dobre fryzury.😂😂😂 👏😉Wczoraj był Światowy Dzień Fryzjera, dlatego teraz chciałabym Wam udowodnić, że jest to jeden z NAJWAŻNIEJSZYCH zawodów na świecie, zaraz po lekarzu, ratowniku medycznym i manikurzystce.😜🤭🤔

Zgadzacie się z tym, że dziś Joanna Koroniewska wygląda najlepiej?

NAJNOWSZE