Euro 2021: Joanna Koroniewska szykuje atrakcje dla kobiet. "Na miesiąc stracimy facetów"

2021-06-11 17:20 es
Joanna Koroniewska
Autor: WBF

Euro 2020 odbywa się z rocznym opóźnieniem. To dla fanów piłki nożnej prawdziwa gratka. Długo czekali, żeby ponownie móc przezywać sportowe emocje. Nie jest tajemnicą, że Euro 2021 interesuje głównie mężczyzn. W tym czasie ich partnerki nie mają lekko. Zwróciła na to uwagę Joanna Koroniewska. Na szczęście "ciocia Joasia" przygotowała własne materiały na czas Euro 2021. Kobiety będą zadowolone!

Euro 2021 to najważniejsze wydarzenie sportowe od dawna. Przez pandemię koronawirusa wszystkie podobne imprezy były odwoływane i przekładane. Fani rozgrywek niecierpliwie wyczekiwali powrotu do normalności. Dlatego Euro 2021 wzbudza jeszcze większe emocje niż zazwyczaj.

Piłka nożna cieszy się większym zainteresowaniem wśród panów. Chociaż są też kobiety ,które chętnie oglądają mecze i kibicują! Zdecydowanie do tej grupy nie zalicza się Joanna Koroniewska. Na czas Euro 2021 przygotowała dla podobnych sobie kobiet wyjątkowe atrakcje ;)

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Joanna Koroniewska o Euro 2021: Euro-Sreuro

Na swoim Instagramie Joanna Koroniewska napisała, to co spora część kobiet myśli o rozgrywkach: Euro-Sreuro. Gwiazda w zabawny sposób zasugerowała, że w tym czasie mężczyźni nie są zbyt... dostępni.

- Czy Wasi faceci też już przebierają nóżkami i tylko czekają na pierwszy gwizdek arbitra?!! Szkoda, że perspektywa spędzenia czasu z NAMI nie wzbudza u nich AŻ takiej ekscytacji. Zbliża się najtrudniejszy czas wszystkich żon, narzeczonych, a nawet kochanek!! Od dziś na równo miesiąc stracimy naszych facetów, którzy staną się kompletnie obojętni na nasze wdzięki, wybierając wdzięki 22 OBCYCH, spoconych facetów ganiających za jedną piłką jakby każdy nie mógł mieć swojej?! 😂😂🤦‍♀️

Napisała.

Na szczęście "ciocia Joasia" zadbała o atrakcje dla kobiet podczas Euro 2021. Przygotowała kawę z CIACHEM - sportowym oczywiście. Opublikowała zdjęcie siebie z kawką i ciastkiem a obok fotki piłkarzy - Uğurcan Çakır i Leonardo Spinazzola.

- To jak tam? Górne ciacho z Reprezentacji Włoch czy dolne z Turcji?!?Mnie bliżej do #szczeżuja więc zdecydowanie wybieram bramkę numer 2. 😂💙😂💦💧

Dodała.

Mamy nadzieję, że kawa z CIACHEM będzie codziennym rytuałem.

NAJNOWSZE