Robert Lewandowski czy Cristiano Ronaldo? Wybierz seksowniejszą klatę! [SONDA]

2020-07-11 8:00 KP
Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski
Autor: Fotografo01 / IPA/IPA/SIPA/SIPA/East News; HJS/Pixathlon/REPORTER

Wakacje to idealny sezon do chwalenia się perfekcyjnymi sylwetkami, który chętnie wykorzystują nie tylko najsłynniejsze celebrytki. Również piłkarze, którzy niestety nie mogą zaświecić umięśnioną klatą na boisku, latem pokazują swoje fotki z urlopów - oczywiście topless. Ostatnio swoimi walorami pochwalili się Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo. Który zrobił na Was większe wrażenie?

Sezon na gorące zdjęcia z urlopów uważamy za otwarty! Nasze ulubione modelki i celebrytki już od kilku tygodni kusiły na swoim profilach na Instagramie zdjęciami w bikini, a teraz przyszedł czas na podziwianie męskich uroków. Gwiazdy chętnie wykorzystują zakończenie lockdownu i otwarcie granic, wykorzystując pierwszą od miesięcy okazję na dalekie podróże. 

I tak w tym tygodniu swoimi zdjęciami z egzotycznych wakacji chwalili się już Anna i Robert Lewandowscy. Piłkarz opublikował kilka dni temu gorące zdjęcie, na którym zaprezentował swoje umięśnione ciało - dawno nie cieszyliśmy się takimi widokami!

"Wyzwanie" podjął szybko Cristiano Ronaldo, który poszedł w ślady RL9 i dzień później również zaprezentował swoją piłkarską sylwetkę. I zdobył 8 milionów lajków więcej niż Robert! Oczywiście musimy tu pamiętać, że Ronaldo to najbardziej obserwowana osoba w historii Instagrama, zatem mąż Ani Lewandowskiej nie musi mieć tu kompleksów :)

Wyświetl ten post na Instagramie.
Recharge 🔋☀️😉💪🏼 Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Robert Lewandowski czy Cristiano Ronaldo?

A my pytamy Was tutaj - który z nich ma lepszą sylwetkę? Dajcie znać w sondzie!

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE