Jessie J twerkuje na Instagramie! Channing Tatum będzie żałował rozstania?

2020-10-23 14:00 AM
Jessie J
Autor: Invision/Invision/East News

Fani Jessie J i Channinga Tatuma z pewnością nie byli zachwyceni takim zakończeniem ich relacji. Wierni fani kibicowali im z całego serca licząc, że są dla siebie stworzeni. Niestety rzeczywistość okazała się być inna. Dzisiaj każdy z nich żyje osobno. Oboje tak bardzo chronią swoją prywatność, że chyba nikt nie wie, co naprawdę czują. Patrząc na niedawno dodany przez Jessie J filmik można sądzić, że już pozbierała się po rozstaniu… Pytanie tylko czy Channing nie zatęskni?

Od początku ich relacji oboje co do jednego byli zgodni, jak tylko potrafili starali się grubą kreską oddzielać życie prywatne od publicznego. Z racji tego, że są bardzo popularni całkowicie ich plany się nie zrealizowały. Mimo tego rzadko kiedy decydowali się na publikacje wspólnych fotek w mediach społecznościowych. Nie mówili też o sobie nawzajem. Wiadomo było tylko tyle, że się spotykają. I choć wielu internautów była przekonana, że między nimi świetnie się układ to momentami wcale nie było kolorowo. Para już raz się rozstała by ponownie do siebie wrócić. Następnie w kwietniu ponownie media rozpisywały się o końcu związku. Tym razem decyzja była już ostateczna. I choć nie podano dokładnej przyczyny rozstania to zagraniczne serwisy nie miały wątpliwości, że nastąpiło ono w bardzo przyjaznej atmosferze.

ESKA XD #007

JESSIE J TWERKUJE NA INSTAGRAMIE! CHCE ZWRÓCIĆ UWAGĘ CHANNINGA TATUMA?

Nie wiadomo więc czy faktycznie stwierdzili, że lepiej będzie jeśli się rozstaną i każdy z nich pójdzie w swoją stronę czy było jednak zupełnie inaczej. Bez względu na to jak przebiegło rozstanie, można sądzić, że Jessie J już się pozbierała po tym wszystkim. Na jej instagramowym profilu pojawił się filmik na którym widać radosną, twerkującą piosenkarkę. I w sumie nie wiadomo, czy faktycznie gwiazda pokazuje swoje szczęście, czy może trochę próbuje pokazać Channingowi Tatumowi co stracił… Co ciekawe w opisie filmiku nawiązała do życia singielki!

Co właściwie robią moje źrenice, kiedy spokojnie patrzę na ciebie, próbując szybko odczytać twoją energię…

Życie singielki w czasie pandemii.

To miało być zabawne, więc nie traktuj Sally tego poważnie w komentarzach. Przepraszam, jeśli masz na imię Sally i nie mówisz poważnie.

Channing Tatum
Autor: Rex Features/East News

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Tekashi 6ix9ine został pozwany za...
NAJNOWSZE