Jessie J pokazała pupę na Instagramie. "Wiem, że mam cellulit. Posiadam lustro"!

2019-03-25 11:00
Jessie J
Autor: www.instagram.com/jessiej

Jessie J zdobyła się na odwagę, by pokazać fanom niewyretuszowane zdjęcie swojej pupy. Gwiazda nie ma idealnego ciała i wcale się tego nie wstydzi. Jej komentarz do tej fotki w bikini powinny powiesić sobie na ścianach wszystkie młode dziewczyny, które walczą z kompleksami z powodu swojego wyglądu.

Pokazywaliśmy Wam dzisiaj idealną pupę 51-letniej Joanny Przetakiewicz:

>> 51-letnia Joanna Przetakiewicz prawie nago! Ta PUPA... Fani pod wrażeniem!

Zdawałoby się, że kiedy się jest sławnym i bogatym, to idealna pupa stanowi coś zupełnie normalnego i łatwego do osiągnięcia. Zdawałoby się też, że jak się takiej idealnej pupy nie ma, to się swojej nie pokazuje. A jednak - nic bardziej mylnego! Jessie J udowodniła, że pupa to nie najważniejsza rzecz na świecie, i że można pokazywać pośladki taki, jakie się je naprawdę ma! Trzeba mieć tylko trochę dystansu do siebie, swojego ciała i show biznesu w ogóle.

HOT FOTO!
Kris Jenner bez makijażu

Autor: www.instagram.com/krisjenner

Kris Jenner bez makijażu, a właściwie... z niedomytym tuszem. Takie zdjęcia to rzadkość!

Jessie J wrzuciła na Instagram swoje zdjęcie w bikini i siatkowej bluzeczce. Piosenkarka stoi na plaży tyłem do obiektywu, patrząc na morze. Fotka jest piękna i malownicza, ale co niektórzy komentujący i tak zauważyli głównie nieidealny tyłek Jessie J! Artystka podsumowała sprawę jednym doskonałym w swojej prostocie zdaniem:

Do tych, którzy mówią mi, że mam cellulit. Wiem. Posiadam lustro.

A gdyby ktoś miał wątpliwości co do tego, czy Jessie J ma do siebie dystans, gwiazda skomentowała też swoją fryzurę na fotce:

Wieki zajęło mi utrwalenie lakierem moich włosów w ten sposób.

- zażartowała Jessie.

I jak jej nie kochać?! <3

A tak w ogóle... Nam pupa Jessie J bardzo się podoba!

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE