51-letnia Joanna Przetakiewicz prawie nago! Ta PUPA... Fani pod wrażeniem!

2019-03-25 8:28
Joanna Przetakiewicz
Autor: www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz udowodniła, że mimo swojego wieku świetnie się trzyma nie tylko od dekoltu w górę. Projektantka i celebrytka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje topless i w stringach. Co na to internauci? Zdania są podzielone... Jedno jest pewne - Joanna Przetakiewicz nago wygląda imponująco!

Znane kobiety rzadko pokazują swoje prawdziwe oblicza, jednak czasem pokazują, jak wyglądają bez tego czy owego. Pokazywaliśmy Wam zdjęcie Kris Jenner bez makijażu:

>> Kris Jenner bez makijażu, a właściwie... z niedomytym tuszem. Takie zdjęcia to rzadkość!

Tym razem rąbka tajemnicy postanowiła uchylić Joanna Przetakiewicz. Tyle, że tego rąbka uchyliła z nieco innej strony, niż Kris Jenner. Właściwie to od zupełnie drugiej strony... ;)

Joanna Przetakiewicz piękną kobietą jest i to nie ulega żadnej wątpliwości. Czy jednak wypada 51-latce pokazywać pupę w internecie? Co do tego już pewne wątpliwości się pojawiają...

HOT ZDJĘCIA!
Kardashianki bez makijażu

Autor: Instagram, Snapchat

Siostry Kardashian i Jenner oraz ich mama bez makijażu! Nadal wyglądają HOT?! [GALERIA]

Joanna Przetakiewicz opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie topless i w stringach. Fotka powstała na południu Francji. Projektantka pozuje przy jaccuzzi na tle malowniczych widoków. I trzeba przyznać, że wygląda fantastycznie!

Z wiekiem nie stajesz się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista.

- napisała przy zdjęciu Joanna Przetakiewicz.

Fani celebrytki mają mieszane uczucia, jeśli chodzi o to zdjęcie. Jedni uważają, że gwiazda wygląda obłędnie i powinna chwalić się tym, co ma pięknego. Inni sądzą, że w tym wieku to już nie wypada.

Naszym zdaniem Joanna Przetakiewicz faktycznie ma się czym pochwalić, a przecież zdjęcie nie jest wulgarne. Jeśli projektantka chciała zainspirować inne kobiety w swoim wieku do tego, bo kochały swoje ciała i miały więcej odwagi, to fajnie. Tyle tylko, że większość kobiet nie ma do dyspozycji takich środków do dbania o swój wygląd. Gwiazdy mogą pozwolić sobie na trenerów personalnych, masaże, bardzo drogie kosmetyki, własnych kucharzy, dietetyków czy nawet zabiegi medycyny estetycznej. O ile łatwiej jest wtedy wyglądać po pięćdziesiątce jak Joanna Przetakiewicz czy Kris Jenner...

Wyświetl ten post na Instagramie.
😂 Repost @vogule.poland Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Zobacz też:

NAJNOWSZE