Jessica Simpson wychowuje dzieci w całkowitej szczerości. Serio nie ma ŻADNYCH tajemnic?

2021-03-23 22:02 es
Jessica Simpson w 2019 roku
Autor: SplashNews.com/East News

„Open Book” to nie tylko nazwa wspomnień, jakie Jessica Simpson wydała w ubiegłym roku! To także jej sposób na wychowanie dzieci. Podczas występu w Good Morning America, celebrytka opowiedziała, że podstawą jej rodziny jest szczerość. Tłumaczy swoim dzieciom nawet najtrudniejsze zagadnienia i opowiada o trudnych momentach swojego życia. Faktycznie nie ma żadnych sekretów przed nimi?

Wychowanie dzieci to duże wyzwanie. Ilu rodziców, tyle metod! O tym, jak sobie z tym radzi Jessica Simpson dowiedzieliśmy się z jej występu w Good Morning America.

Celebrytka właśnie promuje swoje wspomnienia. Jessica Simpson wydała je w formie książki Open book w zeszłym roku. Ujawniła tam wiele szokujących historii takich jak jej poprzednie związki, uzależnienia, problemy z odchudzaniem, problemy z ciałem i wykorzystywanie seksualne.

Ktoś mógłby powiedzieć, że tak trudnych tematów nie powinno się poruszać z dziećmi. Jessica Simpson uważa dokładnie odwrotnie. Przekonuje, że jej dzieci mają Open book na swoich nocnych stolikach.

Jessica Simpson o szczerości w relacji z dziećmi

Jessica Simpson i jej mąż, Eric Johnson wychowują razem trójkę dzieci: 8-letnią Maxwell, 7-letniego Ace oraz 2-letniego Birdie. Podczas występu w Good Morning America celebrytka zdradziła, że najważniejsza w relacji z dziećmi jest dla niej szczerość. Nawet gdy chodzi o trudne tematy...

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Nie ma nic, co jest poza zasięgiem. Jesteśmy bardzo otwartą rodziną. Nie ma w ogóle nic krępującego, o czym można by mówić, nie ma się czego wstydzić i nikt nie będzie cię osądzać.

Powiedziała.

Jessica Simpson zdradziła też, że podczas spotkania z fanami jedna kobieta podziękowała za Open book, bo ta nakłoniła ją do opowiedzenia rodzinie o tym, że była wykorzystywana seksualnie. Wówczas zrozumiała, że bycie otwartym i szczerym może być inspiracją dla innych.

Co myślicie o takiej strategii wychowawczej?

Z jakiego stanu pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Z jakiego stanu pochodzi ?Taylor Swift
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE