Jessica Biel i Justin Timberlake pracują nad związkiem! "Ona mu wierzy"

2020-01-27 11:39 kp
Justin Timberlake i Jessica Biel
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Związkiem Jessici Biel i Justina Timberlake'a wstrząsnął pod koniec ubiegłego roku skandal z udziałem aktora. Paparazzi przyłapali go za rękę z koleżanką z planu filmowego podczas jednej z branżowych imprez. Po tym, jak w sieci wybuchła afera, Timberlake publicznie tłumaczył się ze swojego zachowania. Jessica Biel została postawiona w bardzo trudnej sytuacji.

Justin Timberlake i Jessica Biel od lat uchodzą za idealna parę Hollywood. Oboje piękni, zdolni i lubiani, ceniący życie prywatne i chwile z rodziną, rzadko trafiali na okładki pism plotkarskich. Wszystko zmieniło się pod koniec listopada, gdy wokalistę przyłapano w bardzo dwuznacznej sytuacji z koleżanką z planu filmowego, Alishą Wainwright.

W listopadzie świat obiegły zdjęcia z branżowej imprezy, na której Justin Timberlake siedząc na tarasie jednego z klubów, obejmował koleżankę z planu filmu Palmer Alishę Wainwright, która z kolei trzymała rękę na jego kolanie. Media natychmiast poinformowały, że muzyk ma romans. Fani nie zostawili na nim suchej nitki.

Justin Timberlake i Jessica Biel budują związek na nowo

Po kilku nerwowych dniach Justin Timberlake wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że nie zdradził Jessici Biel, a jego zachowanie było efektem nadmiaru wypitego alkoholu. Tabloidy donosiły, że do publicznych przeprosin zmusiła go sama Jessica Biel, która czuła się upokorzona skandalem, w którego samym centrum się znalazła.

>> Justin Timberlake przeprosił Jessicę Biel w oświadczeniu! "Wypiłem za dużo"

Aktorka dzielnie zniosła jednak całą sytuację i postanowiła walczyć o swoje małżeństwo. Gwiazda uwierzyła Justinowi Timberlake, że między nim a Alishą Wainwright do niczego nie doszło. Gwiazdor od tygodni pracuje na pełne odzyskanie jej zaufania. Jak donoszą media, para zdecydowała się na terapię małżeńską

Po tym, jak Justin został zauważony, trzymając się za ręce ze swoją koleżanką, para potrzebowała czasu, aby ponownie się połączyć, spędzając razem bardzo potrzebny czas. Justin i Jessica bardzo się kochają i nie pozwolą, by to ich rozdzieliło, tym bardziej, że Justin powiedział Jessice, że jej nie zdradza, a ona mu wierzy.

- donoszą znajomi pary.

Jak myślicie, kiedy pokażą się znów razem?

Justin Timberlake i Jessica Biel
Autor: Rex Features/East News
NAJNOWSZE