Justin Timberlake przeprosił Jessicę Biel w oświadczeniu! "Wypiłem za dużo"

2019-12-05 8:39 kp
Justin Timberlake i Jessica Biel
Autor: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Justin Timberlake nie miał wyjścia i musiał zmierzyć się ze zdjęciami, na których trzyma za rękę koleżankę z planu filmowego, Alishę Wainwright. Paparazzi przyłapali gwiazdora w dwuznacznej sytuacji podczas jednej z firmowych imprez, a media natychmiast obiegły plotki o jego romansie. W końcu Justin Timberlake zdecydował się na publiczne przeprosiny!

Justin Timberlake ma się z czego tłumaczyć przed Jessicą Biel. Od wielu dni cały świat plotkuje na temat relacji wokalisty z jego koleżanką z filmu Palmer, Alishą Wainwright. Wszystko za sprawą zdjęć zrobionych przez paparazzich, na których widać, jak podczas imprezy z ekipą produkcji Justin Timberlake trzymałaktorkę za rękę, a ona swoją dłoń kładzie na jego kolanie. Zaprzeczyć całej sprawie było wyjątkowo trudno, bo dowody były jasne i klarowne. Czy Justin Timberlake miał romans?

Afery starała się nie komentować Jessica Biel. Aktorka i wokalista wzięli ślub w październiku 2012 roku, a w 2015 roku na świat przyszedł ich syn, Silas. Dotąd Jessica Biel i Justin Timberlake uchodzili za doskonałą parę, zatem cios związany ze zdjęciami gwiazdora mógł być dla jego żony tym bardziej bolesny. W końcu Timberlake zdecydował się ostatecznie zamknąć temat i opublikował publiczne przeprosiny. Jak się tłumaczy?

Justin Timberlake przeprasza Jessicę Biel

Ponieważ zdjęcia z jego schadzki i Alishą Wainwright obiegły cały świat, Justin Timberlake doskonale rozumiał, że prywatne przeprosiny tu nie wystarczą. By więc nie stracić sympatii i zaufania fanów, aktor postanowił opublikować publiczne przeprosiny.

Trzymam się tak daleko od plotek, jak tylko mogę, ale czuję, że dla mojej rodziny to ważne, by skomentować ostatnie plotki, które ranią ludzi, których kocham. Kilka tygodni temu pokazałem silny brak osądu - ale pozwólcie powiedzieć to jasno - do niczego nie doszło między mną a moją koleżanką. Wypiłem tej nocy zdecydowanie za dużo i żałuję mojego zachowania. Powinienem wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, jaki chcę dawać mojemu synowi. Przepraszam moją wspaniałą żonę i rodzinę za postawienie ich w tak zawstydzającej sytuacji, skupiam się na byciu najlepszym mężem i ojcem, jakim mogę być. To nie było tak. Jestem bardzo dumny z powodu pracy przy filmie Palmer. Czekam na dalszą pracę przy produkcji i jestem podekscytowany, że ludzie ją zobaczą.

- napisał na Instagramie Justin Timberlake.

Trzeba przyznać, że "wypiłem za dużo" to dość częste tłumaczenie niewiernych partnerów. Wygląda jednak na to, że tym razem Justin Timberlake zatrzymał się w odpowiednim miejscu. To powinna być dla niego poważna nauczka na przyszłość - drugi raz Jessica Biel może już mu nie uwierzyć...

Myślicie, że przekonał ją do swojej niewinności?

NAJNOWSZE